روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " احتمال جراحی بازیکن پرسپولیس قوت گرفت از منبع پرسپولیس نیوز. "

احتمال جراحی بازیکن پرسپولیس قوت گرفت

پرسپولیس نیوز: مصدومیت بازیکن پرسپولیس باعث شده تا احتمال جراحی اش بالا...   ادامه مطلب...

نوشته احتمال جراحی بازیکن پرسپولیس قوت گرفت اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز: مصدومیت بازیکن پرسپولیس باعث شده تا احتمال جراحی اش بالا برود.کمال کامیابی نیا بعد از مصدومیت از ناحیه کتف راهی بیمارستان آتیه شد تا زیر نظر متخصصان این بیمارستان، کتف آسیب دیده خود را مداوا کند.کامیابی نیا به دلیل محرومیت بازی با ماشین سازی را از دست داده و به همین دلیل چند روز فرصت دارد تا استراحت کند اما از امروز نرم دوی را در زمین تمرین آغاز خواهد کرد.وضعیت کتف این بازیکن به گونه ای است که پزشکان متخصص عمل جراحی را برای این بازیکن تجویز کرده اند اما کامیابی نیا به دلیل کمبود بازیکن پرسپولیس فعلا زیر بار این خواسته نرفته اما این احتمال وجود دارد که در نیم فصل یا در پایان فصل، این بازیکن کتف مصدوم خود را به تیغ جراحان بسپارد.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappamirh تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " احتمال جراحی بازیکن پرسپولیس قوت گرفت از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون