روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " از اعتصاب بازیکنانم حمایت می‌کنم/ به ۲۰ بازیکن نیاز داریم از منبع پرسپولیس نیوز. "

از اعتصاب بازیکنانم حمایت می‌کنم/ به ۲۰ بازیکن نیاز داریم

پرسپولیس نیوز: سرمربی پرسپولیس گفت: هدف گرفتن بازیکنانی چون سروش رفیعی،...   ادامه مطلب...

نوشته برانکو: از اعتصاب بازیکنانم حمایت می کنم/ به ۲۰ بازیکن نیاز داریم اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز: سرمربی پرسپولیس گفت: هدف گرفتن بازیکنانی چون سروش رفیعی، مهدی ترابی، مهدی شریفی و مهدی شیری افزایش کیفیت تیم بود. چند بازیکن زیر ۲۳ سال هم جذب خواهیم کرد تا بازیکنان آینده ما شوند.برانکو ایوانکویچ سرمربی تم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین روز دوشنبه این تیم با اشاره به بازی با تراکتورسازی اظهار کرد: معمولا در این گونه بازی ها فشار روی بازیکنان افزایش می یابد. بازی خوب نبود و هیچ کدام خوب بازی نکردیم. البته تراکتورسازی تیم خوبی است و اخیرا نتایج خوبی کسب کرده است. نکته مثبت کسب یک امتیاز است و به تراکتورسازی اجازه موقعیت سازی ندادیم.او ادامه داد: از خستگی بازیکنانم خبر دارم و بعد از آن هم مصدومیت هایی پیش می آید و مصلح، کامیابی نیا و بشار مشکل مصدومیت دارند. خدا را شکر بازیکنانم به خوبی آمادگی دارند و ۷ ماه است که آمادگی خود را حفظ کرده اند. هم زمان در دو لیگ بازی می کنیم که هم در لیگ تیم های خوب زیاد شده و تقویت شده اند و هم لیگ قهرمانان که در سخت ترین مراحل بازی کردیم و در هر دو عالی بودیم. همین یک امتیاز هم برای ما ارزش داشت در حالی که دیروز خوب نبودیم.سرمربی پرسپولیس درباره اعتصاب بازیکنانش افزود: آن ها مشکلات زیادی دارند و زندگی و درآمد آن ها از فوتبال است و امروز به خاطر اعتراض تمرین نکردند تا انتظارات شان برآورده شود. نمی دانم اسمش را چی بگذارم ولی به هرحال آن ها حاضر به تمرین نشدند. باید ببینیم در روزهای آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. گرشاسبی تلاش زیادی برای حل مشکلات کرده و خیلی از بدهی های چند سال اخیر را تسویه کرده اما بازیکنان به ما اعلام کردند که باشگاه بدهی های زیادی به آن ها دارد. بازیکنان انتظار دارند تا باشگاه تلاش مضاعف کند تا حداقل بتواند مسائل روز مره شان را حل کند.وی درباره جلسه با وزارت در این خصوص عنوان کرد: من در جریان این موضوع نیستم و درباره اعتصاب هم امروز متوجه شدم. من همیشه کنار بازیکنانم هستم و از آن ها حمایت خواهم کرد.سرمربی کروات سرخ پوشان درباره جذب بازیکن در نیم فصل گفت: ما بازیکن اضافه می کنیم زیرا بازیکن نداریم. هر تیم درستی در دنیا علاوه بر ۱۱ بازیکن اصلی باید ۷ تا ۸ بازیکن خوب دیگر داشته باشد. بنابراین به ۲۰ بازیکن نیاز داریم. ما امکان این را نداشتیم حتی به بعضی ها استراحت دهیم. حتی در فیفادی هم این وقت را نکردیم زیرا با پیکان بازی داشتیم. امیدوارم بازیکنان جدید نفس تازه ای به تیم ما دهند و کیفیت را برای ما بالا ببرند.وی ادامه داد: هدف گرفتن بازیکنانی چون سروش رفیعی، مهدی ترابی، مهدی شریفی و مهدی شیری افزایش کیفیت بود. چند بازیکن زیر ۲۳ سال هم جذب خواهیم کرد تا بازیکنان آینده ما شوند. البته آن ها را به دقت چک خواهیم کرد و از آن ها تست می گیریم.برانکو درباره افزایش اختلاف امتیازی با پدیده عنوان کرد: به هر حال تا جایی که باید از لحاظ گلزنی تاثیرگذار نبودیم و تیم ها هم نسبت به ما متفاوت شده اند. خط دفاع ما عملکرد عالی دارد و مقابل تراکتورسازی و کاشیما موقعیت جدی علیه ما ایجاد نشد. در بخش هجومی باید بهتر شویم و موثرتر عمل کنیم. اگر می خواهیم قهرمان شویم باید گل بزنیم.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappamirh تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " از اعتصاب بازیکنانم حمایت می‌کنم/ به ۲۰ بازیکن نیاز داریم از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون