روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پایان نیم فصل با صدرنشینی عجیب سپاهان در اهواز از منبع پرسپولیس نیوز. "

پایان نیم فصل با صدرنشینی عجیب سپاهان در اهواز

پرسپولیس نیوز : تیم فوتبال سپاهان اصفهان با تساوی برابر...   ادامه مطلب...

نوشته پایان نیم فصل با صدرنشینی عجیب سپاهان در اهواز اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز : تیم فوتبال سپاهان اصفهان با تساوی برابر استقلال خوزستان قهرمان نیم فصل مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور شد.در آخرین دیدار از هفته پانزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور تیم های استقلال خوزستان و سپاهان اصفهان از ساعت ۱۵ امروز (شنبه) در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان به نتیجه تساوی یک – یک انجامید.در این بازی پربرخورد ابتدا سپاهان توسط ساسان انصاری در دقیقه ۲۴ به گل رسید، اما میثم کریمی در دقیقه ۳۶ از روی نقطه پنالتی برای استقلال خوزستان گلزنی کرد و کار را به تساوی کشاند.گل اول سپاهان در شرایطی به ثمر رسید که داور بازیکنان استقلال خوزستان در حال تشکیل دیوار دفاعی بودند و ساسان انصاری ضربه کاشته را ناگهان تبدیل به گل کرد. این گل با اعتراض شدید کادرفنی و بازیکنان میزبان و توقف ۸ دقیقه ای بازی همراه شد. در نیمه دوم هم بازیکنان سپاهان در محوطه جریمه در شرایط تک به تک مهاجم استقلال خوزستان را سرنگون کردند تا سپاهان در یک بازی پرحاشیه با تساوی به صدر جدول نیم فصل برسد.با این نتیجه پرونده نیم فصل اول هجدهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور بسته شد و تیم فوتبال سپاهان اصفهان به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به پدیده و پرسپولیس و با ۳۱ امتیاز قهرمان نیم فصل شد.داوری این دیدار برعهده سعید رحیمی مقدم بود که میثم شاه مکوندزاده، ایوب کلانتری و یونس دلفی از استقلال خوزستان و ساسان انصاری و عزت الله پورقاز از سپاهان را با کارت زرد جریمه کرد.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappeditor تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پایان نیم فصل با صدرنشینی عجیب سپاهان در اهواز از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون