روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس برای سومین قهرمانی متوالی باید تقویت شود از منبع پرسپولیس نیوز. "

پرسپولیس برای سومین قهرمانی متوالی باید تقویت شود

پرسپولیس نیوز: مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیمی که به...   ادامه مطلب...

نوشته عبدی: پرسپولیس برای سومین قهرمانی متوالی باید تقویت شود اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز: مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیمی که به فکر تکرار قهرمانی خود در لیگ برتر است نیاز به تقویت بازیکنان خود دارد.حسین عبدی در خصوص عملکرد پرسپولیس در طول دوران محرومیت خود از سوی کمیته انضباطی فیفا گفت: وقتی حکم محرومیت باشگاه از سوی دو پنجره نقل و انتقالاتی قطعی شد خیلی ها فکر می کردند پرسپولیس با مشکلات بسیار جدی روبرو می شود. اما فکر می کنم مسئولان این باشگاه با مدیریتی خوبی که آقای برانکو ایوانکوویچ در درون تیم انجام داد توانست بحران را پشت سر بگذارد و روند رو به رشد خود را حفظ کند.مربی پیشین پرسپولیس در ادامه افزود: با این حال فکر می کنم اگر پرسپولیس می خواهد موفقیت های خود را دنبال کند نیاز دارد تا بازیکنانی را بگیرد تا فاصله بین نیمکت نشینان و بازیکنان اصلی کمتر از گذشته شود.وی درباره جذب بازیکنانی نظیر سروش رفیعی و مهدی ترابی اظهار داشت: اینکه پرسپولیس توانست در ابتدای فصل با چنین بازیکنانی قرارداد ببندد حرکت بسیار خوبی بود و نشان داد نمی خواهد از سایر تیم ها عقب بیافتد. اما به نظرم پرسپولیس باز هم بازیکن می خواهد تا بتواند حضوری قدرتمندانه در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد.عبدی درباره پیش بینی خود از عملکرد پرسپولیس در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: به هر حال پرسپولیس توانسته است به نایب قهرمانی آسیا برسد. بدون شک حریفان این تیم از همین مرحله گروهی حساب ویژه ای روی پرسپولیس باز و خودشان را آماده می کنند تا بهترین نمایش را مقابل پرسپولیس داشته باشند. با تمام این تفاسیر باید تاکید کنم که اتحاد تیمی پرسپولیس مهم ترین نکته است که مسیر موفقیت پرسپولیس را هموار کرد. حالا باید بازیکنان جدید خودشان را در قالب این تیم منسجم قرار دهند.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappamirh تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس برای سومین قهرمانی متوالی باید تقویت شود از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون