روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برانکو و کی‌روش نباید وارد این جنگ می‌شدند/تیم ملی یکی از شانس‌های قهرمانی است از منبع پرسپولیس نیوز. "

برانکو و کی‌روش نباید وارد این جنگ می‌شدند/تیم ملی یکی از شانس‌های قهرمانی است

پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: کی روش و برانکو...   ادامه مطلب...

نوشته بگوویچ: برانکو و کی روش نباید وارد این جنگ می شدند/تیم ملی یکی از شانس های قهرمانی است اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: کی روش و برانکو نباید وارد چنین جنگ رسانه ای می شدند.وینگو بگوویچ در مورد دیدار روز پنج شنبه با شاهین شهرداری بوشهر در هفته هجدهم لیگ یک گفت: مسابقات بعد از یک ماه استراحت از سر گرفته می شود و شروع مسابقات همیشه سخت است. تیم ها بعد از وقفه مقابل یکدیگر قرار می گیرند و بازیکنان از فرم ایده آل گذشته شان دور شده اند اما من به تیمم اعتقاد و باور دارم.وی افزود: شاهین شهرداری بوشهر هم یکی از تیم های خوب و قابل احترام است اما بازیکنانم باید خودشان را باور کنند و عملکرد خوبی در میدان به نمایش بگذارند.وی در مورد آماده سازی گل گهر در نیم فصل گفت: از برگزاری اردوهای تیم در سیرجان و بندرعباس رضایت کامل دارم. از مدیریت باشگاه به خاطر برگزاری این اردوها تشکر می کنم.البته یکی دو بازی دوستانه بیشتر داشتیم شرایط ایده آل تر می شد.سرمربی اسبق پرسپولیس در مورد پیروزی ۵ بر صفر ایران مقابل یمن عنوان کرد: تیم ملی عملکرد فوق العاده ای در این بازی داشت به این تیم تبریک می گویم. یکی از بهترین عملکردهای تیم ملی با کی روش را در این بازی شاهد بودم. بازیکنان تیم ملی بسیار جدی و محکم بازی می کردند و عملکرد بسیار خوبی داشتند.وی افزود: با توجه به مسابقاتی که در جام ملت ها تا امروز دیدم باید بگویم بدون تعارف ایران یکی از شانس های قهرمانی در این مسابقات است.بگوویچ در مورد شکست استرالیا مقابل اردون که از شگفتی های جام محسوب می شد، گفت: استرالیا به هیچ عنوان آن کیفیتی که در جام جهانی داشت را ارائه نکرد. واقعاً به آن تیم هم نزدیک نشد دلیل این همه تغییر را نمی دانم شاید بازیکنان این تیم تغییر کرده اند. کره جنوبی نمایش مطلوبی مثل جام جهانی در بازی با فلیپیننداشت.هموطن برانکو در مورد درگیری رسانه ای کی روش و برانکو بعداز بازی با یمن گفت: برانکو نه تنها هموطن استکه یکی از دوستان صمیمی من هم محسوب می شود او آدمی بسیار مؤدب و با حیایی است. اما نمی دانم چه اتفاقی افتاده که چنین شرایطی رقم خورده است. کی روش هم آدم بزرگی است به نظر من بهتر بود این دو مربی وارد چنین جنگ و دعوایی نمی شدند.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappamirh تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برانکو و کی‌روش نباید وارد این جنگ می‌شدند/تیم ملی یکی از شانس‌های قهرمانی است از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون