روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمرین بایرن مونیخ در کنار پرسپولیس در دوحه از منبع پرسپولیس نیوز. "

تمرین بایرن مونیخ در کنار پرسپولیس در دوحه

پرسپولیس نیوز: آمد و رفت تیم های باشگاهی و ملی مطرح به...   ادامه مطلب...

نوشته تمرین بایرن مونیخ در کنار پرسپولیس در دوحه اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز: آمد و رفت تیم های باشگاهی و ملی مطرح به دوحه در تعطیلات زمستانی زیاد است و همزمان با سرخپوشان ایران، تیم های مطرحی در قطر اردو زده اند.تیم های بایرن مونیخ، پی اس وی آیندهوون، کلوب بروژ بلژیک، زنیت روسیه، تیم ملی سوئد، تیم ملی ایسلند و تیم ملی زنان انگلستان از جمله تیم هایی هستند که خبر حضور آنها در دوحه شنیده شده است.تیم فوتبال پرسپولیس تمرین نوبت صبح امروز خود را در حالی انجام داده است که تیم های کلوب بروژ بلژیک و بایرن مونیخ در زمین های مجاور آنها تمرین می کردند.بایرن مونیخ برای اقامت در دوحه، هتل «موون پیک» را که تیم ملی ایران هم در آن اقامت داشت، به طور کامل در اختیار گرفته است.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappamirh تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمرین بایرن مونیخ در کنار پرسپولیس در دوحه از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون