روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گزارش تمرین پرسپولیس/ باقری در تماس با سرخپوشان از راه دور از منبع پرسپولیس نیوز. "

گزارش تمرین پرسپولیس/ باقری در تماس با سرخپوشان از راه دور

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس دومین جلسه تمرین خود در قطر...   ادامه مطلب...

نوشته گزارش تمرین پرسپولیس/ باقری در تماس با سرخپوشان از راه دور اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس دومین جلسه تمرین خود در قطر را صبح امروز چهارشنبه از ساعت ۱۰ صبح آغاز کرد.ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح امروز چهارشنبه، بیدار باش سرخپوشان بود. اعضای تیم صبحانه را ساعت ۸ صبح صرف کردند و حرکت به سمت محل تمرین ساعت ۹:۳۰ دقیقه بود.* تمرین از ساعت ۱۰ صبح آغاز شد.* ابتدا مارکو استیلینوویچ تمرینات بدنی را در دستور کار قرار داد. پس از آن برانکو کار با توپ را در برنامه قرار داد و دویدن در حالی که به بازیکنان وزنه بسته شده بود از بخش های بعدی تمرین بود که فشار زیادی را به بازیکنان وارد می کرد. در این بخش، سید جلال حسینی، جوان ترها را هدایت و تشویق می کرد. از این تمرین زلاتکو هم حاضر بود، اما کریم باقری هنوز به تیم ملحق نشده ولی در تماس است.* تمرین امروز سرخپوشان میهمان ویژه ای هم داشت، کاوه رضایی بازیکن کلوب بروژ بلژیک که تیمش در زمین کناری تمرین می کرد به سرخپوشان سر زد و با برانکو به گفت وگو پرداخت.* سرخپوشان در ادامه تمرین، دو گروه شدند. یک گروه زیر نظر ایوانکوویچ روی پرس کار می کردند و گروه دوم زیر نظر زلاتکو به شوتزنی مشغول بودند.* بازیکنان پس از تمرین، از ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه در هتل حاضر بودند و بعد از صرف ناهار برای استراحت به اتاق های خود رفتند.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappamirh تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گزارش تمرین پرسپولیس/ باقری در تماس با سرخپوشان از راه دور از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون