روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

خبر با عنوان توافق اولیه بودیمیر با باشگاه پرسپولیس/ مهاجم دینامو زاگرب جمعه با سرخپوشان تمرین می‌کند از وب سایت پرسپولیس نیوز perspolisnews با درج لینک منبع آن نمایش داده شده است.

توافق اولیه بودیمیر با باشگاه پرسپولیس/ مهاجم دینامو زاگرب جمعه با سرخپوشان تمرین می‌کند

پرسپولیس نیوز: مهاجم کروات مدنظر پرسپولیسی ها فردا (پنجشنبه) کرواسی را به...   ادامه مطلب...

نوشته توافق اولیه بودیمیر با باشگاه پرسپولیس/ مهاجم دینامو زاگرب جمعه با سرخپوشان تمرین می کند اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز: مهاجم کروات مدنظر پرسپولیسی ها فردا (پنجشنبه) کرواسی را به قصد دوحه ترک می کند و روز جمعه با سرخپوشان تمرین خواهد کرد.ماریو بودیمیر و باشگاه پرسپولیس بر سر شرایط قرارداد به توافق رسیده اند و پیش قرارداد بعد از تأیید رد و بدل شده است.براساس این گزارش، قرار است بودیمیر فردا (پنجشنبه) با پرواز ساعت ۱۶:۰۵ کرواسی را به مقصد قطر ترک کند. ساعت ورود او به دوحه نیز ۲۳:۳۰ خواهد بود.مهاجم تیم فوتبال دینامو زاگرب کرواسی را مدیربرنامه هایش همراهی می کند و قرار است او روز جمعه در تمرین سرخپوشان شرکت کند.قرارداد نهایی با این بازیکن کروات بعد از انجام تست پزشکی به امضا می رسد.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappamirh تمام مطالب این نویسنده

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون