روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نوع مصدومیت کاپیتان پرسپولیس مشخص شد از منبع پرسپولیس نیوز. "

نوع مصدومیت کاپیتان پرسپولیس مشخص شد

پرسپولیس نیوز: میزان مصدومیت کاپیتان تیم پرسپولیس مشخص شد اما این...   ادامه مطلب...

نوشته نوع مصدومیت کاپیتان پرسپولیس مشخص شد اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز: میزان مصدومیت کاپیتان تیم پرسپولیس مشخص شد اما این بازیکن همراه با سایر بازیکنان فردا به رشت می رود.سیدجلال حسینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که با درد در ناحیه شکم روبرو شده بود، بعد از انجام تست های پزشکی میزان مصدومیتش مشخص شد.جواب عکسبرداری از شکم کاپیتان تیم پرسپولیس نشان دهنده این است که سیدجلال حسینی با کشیدگی عضله در ناحیه زیر شکم روبه رو شده اما فردا همراه با سایر بازیکنان پرسپولیس راهی شهر رشت خواهد شد تا در صورت صلاحدید کادر فنی مقابل سپیدرود در جام حذفی به میدان برود.کادر پزشکی پرسپولیس در تلاش هستند تا حسینی را به بازی روز پنج شنبه برسانند.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappamirh تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نوع مصدومیت کاپیتان پرسپولیس مشخص شد از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×