روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تسویه حساب باشگاه پرسپولیس با منشا از منبع پرسپولیس نیوز. "

تسویه حساب باشگاه پرسپولیس با منشا

پرسپولیس نیوز: مهاجم نیجریه ای پیشین تیم فوتبال پرسپولیس که پیش از...   ادامه مطلب...

نوشته تسویه حساب باشگاه پرسپولیس با منشا اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز: مهاجم نیجریه ای پیشین تیم فوتبال پرسپولیس که پیش از این با توافقی دو طرفه از سرخپوشان جدا شده بود، امروز با حضور در باشگاه، مبلغ توافق شده را دریافت و تسویه حساب کرد.گادوین منشا پس از اعلام برانکو ایوانکوویچ در توافقی با باشگاه پرسپولیس، از جمع سرخپوشان جدا شد. وی که به عنوان بازیکن آزاد به دنبال انتخاب تیم آینده خود است، امروز با حضور در محل باشگاه، مطالبات خود را دریافت و دو طرف، تسویه حساب کردند.منشا در اردیبهشت سال ۹۶ به تیم قهرمان ایران پیوست و چندی پیش در توافقی دو طرفه قرارداد وی فسخ شد. در جریان این توافق و در پی مذاکراتی که بین سرپرست باشگاه و این بازیکن صورت گرفت وی پذیرفت بخش مهمی از مطالبات خود را برای این فسخ دریافت نکند.باشگاه پرسپولیس به منظور جلوگیری از باز شدن هر پرونده جدیدی در مراجع بین المللی فوتبال اصرار بر بسته شدن توافقی این پرونده در مقطع کنونی داشت. به این ترتیب منشا امروز (سه شنبه) مبلغی که توافق شده بود را دریافت کرد و دو طرف با یکدیگر تسویه حساب کردند.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappamirh تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تسویه حساب باشگاه پرسپولیس با منشا از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون