روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مهاجم سابق سرخابی‌ها به پارس جنوبی پیوست از منبع پرسپولیس نیوز. "

مهاجم سابق سرخابی‌ها به پارس جنوبی پیوست

پرسپولیس نیوز: مهاجم باتجربه وسابق تیم های پرسپولیس و استقلال به پارس...   ادامه مطلب...

نوشته مهاجم سابق سرخابی ها به پارس جنوبی پیوست اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز: مهاجم باتجربه وسابق تیم های پرسپولیس و استقلال به پارس جنوبی جم پیوست.به نقل از روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی، فرزاد حاتمی مهاجم بلندقامت و توانمند سابق تیم ملی فوتبال ایران بعد از توافق با مسئولان باشگاه پارس جنوبی قراردادی تا پایان فصل را با این باشگاه به امضا رساند و رسما شاگرد مهدی تارتار شد.حاتمی سابقه بازی در تیم های استقلال، پرسپولیس، سپاهان، تراکتورسازی، صبای قم، مس کرمان، فولاد خوزستان و … را در کارنامه اش دارد و حضورش در پارس جنوبی به قدرت خط حمله این تیم خواهد افزود.گفتنی است؛ درباره این مهاجم باتجربه گفته می شد که با سپیدرود رشت قرارداد امضا کرده اما بعد از عدم توافق با مسئولان باشگاه گیلانی به پارس جنوبی جم پیوست.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappamirh تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مهاجم سابق سرخابی‌ها به پارس جنوبی پیوست از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×