روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تیم ملی بدون ۴ ملی پوش به ایران بازگشت/ ملی پوشان پرسپولیس برگشتند، کی‌روش هم آمد! از منبع پرسپولیس نیوز. "

تیم ملی بدون ۴ ملی پوش به ایران بازگشت/ ملی پوشان پرسپولیس برگشتند، کی‌روش هم آمد!

پرسپولیس نیوز : هواپیمای تیم ملی فوتبال ایران دقایقی پیش...   ادامه مطلب...

نوشته تیم ملی بدون ۴ ملی پوش به ایران بازگشت/ ملی پوشان پرسپولیس برگشتند، کی روش هم آمد! اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز : هواپیمای تیم ملی فوتبال ایران دقایقی پیش در فرودگاه امام خمینی تهران در حالی به زمین نشست که ۴ ملی پوش همراه این تیم به تهران نیامدند. هواپیمای تیم ملی از امارات دقایقی پیش در فرودگاه امام خمینی (ره) در حالی به زمین نشست که سامان قدوس، اشکان دژاگه، وریا غفوری و امیر عابدزاده همراه تیم ملی به ایران برنگشتند.مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال هم برای استقبال به فرودگاه آمد و یکی دو هوادار هم در فرودگاه با شعارهایشان خواستار ماندن کی روش در تیم ملی شدند.کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی اما همراه تیم ملی به کشور بازگشت. تیم ملی روز گذشته مقابل ژاپن سه بر صفر شکست خورد و از رسیدن به فینال بازماند.مهدی تاج برای استقبال از ملی پوشان در فرودگاه حضور یافت. تاج از کی روش تقدیر کرد و دور گردن او گل انداخت و فرشی با تصویر کی روش به او اهدا کرد.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappeditor تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تیم ملی بدون ۴ ملی پوش به ایران بازگشت/ ملی پوشان پرسپولیس برگشتند، کی‌روش هم آمد! از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون