روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حاشیه بازگشت تیم ملی فوتبال به ایران| دو دستگی هواداران در فرودگاه/ پرچم پرسپولیس مقابل چشمان کی‌روش! از منبع پرسپولیس نیوز. "

حاشیه بازگشت تیم ملی فوتبال به ایران| دو دستگی هواداران در فرودگاه/ پرچم پرسپولیس مقابل چشمان کی‌روش!

پرسپولیس نیوز : شماری از هواداران تیم ملی فوتبال کشورمان...   ادامه مطلب...

نوشته حاشیه بازگشت تیم ملی فوتبال به ایران| دو دستگی هواداران در فرودگاه/ پرچم پرسپولیس مقابل چشمان کی روش! اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز : شماری از هواداران تیم ملی فوتبال کشورمان در هنگام ورود تیم ایران به کشور به کارلوس کی روش اعتراض کردند.تیم ملی فوتبال کشورمان پس از حذف در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا امشب (سه شنبه) از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد تهران شد.* در هنگام بازگشت ملی پوشان به تهران حدود ۱۰۰ – ۱۵۰ هوادار در فرودگاه حضور داشتند و در هنگام خروج کی روش از ترمینال فرودگاه، تعدادی از هواداران به این مربی اعتراض کردند که این اقدام آنها با واکنش تعدادی دیگر از مردم روبه رو شد. پس از این اتفاق درگیری لفظی و دو دستگی بین آنها به وجود آمد.* مرتضی پورعلی گنجی، رامین رضاییان، میلاد محمدی، مهدی طارمی و چند بازیکن دیگر لژیونر کشورمان هنگام خروج از فرودگاه با کارلوس کی روش خداحافظی کردند.* علیرضا بیرانوند هنگام خروج از فرودگاه به دلیل ازدحام مردم با مشکل مواجه شد و به همین دلیل مسئولان فرودگاه این دروازه بان را به کافی شاب فرودگاه بردند تا پس از عادی شدن وضعیت او راهی اتوبوس تیم ملی شود.* شماری از هواداران حاضر در فرودگاه، پرچم تیم فوتبال پرسپولیس را به کی روش نشان داده و با این حرکت اعتراض خود را به سرمربی تیم ملی اعلام کردند.* کارلوس کی روش به دلیل ازدحام مردم نتوانست از در اصلی فرودگاه خارج شود به همین دلیل با هماهنگی مسئولان به مسیر دیگری برای خروج هدایت شد و جدا از سایر بازیکنان فرودگاه را ترک کرد.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappeditor تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حاشیه بازگشت تیم ملی فوتبال به ایران| دو دستگی هواداران در فرودگاه/ پرچم پرسپولیس مقابل چشمان کی‌روش! از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×