روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسینی به بازی با سپیدرود می‌رسد؟ از منبع پرسپولیس نیوز. "

حسینی به بازی با سپیدرود می‌رسد؟

پرسپولیس نیوز: پزشک تیم فوتبال پرسپولیس درباره وضعیت کاپیتان این تیم...   ادامه مطلب...

نوشته حسینی به بازی با سپیدرود می رسد؟ اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز: پزشک تیم فوتبال پرسپولیس درباره وضعیت کاپیتان این تیم برای بازی با سپیدرود توضیحاتی ارائه کرد.تیم فوتبال پرسپولیس در حالی باید فردا (پنج شنبه) در جام حذفی به مصاف تیم سپیدرود رشت برود که سید جلال حسینی، کاپیتان این تیم دو روز قبل در تمرینات دچار مصدومیت شد تا وضعیتش برای بازی فردا نامشخص شود.علیرضا حقیقت، پزشک این تیم اظهار کرد: تمام تلاش خودمان را می کنیم تا حسنی برای بازی با سپیدرود آماده شود. او در حال حاضر با تیم تمرین می کند.حقیقت در پاسخ به این که آیا حسینی در بازی فردا به میدان می رود یا خیر؟ گفت: این موضوع را برانکو باید تشخیص بدهد.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappamirh تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسینی به بازی با سپیدرود می‌رسد؟ از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون