روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مجید سوزوکی در ورزشگاه آزادی حاضر شد!/ بدل بهداد همه را به اشتباه انداخت + عکس از منبع پرسپولیس نیوز. "

مجید سوزوکی در ورزشگاه آزادی حاضر شد!/ بدل بهداد همه را به اشتباه انداخت + عکس

پرسپولیس نیوز: بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در ورزشگاه آزادی...   ادامه مطلب...

نوشته مجید سوزوکی در ورزشگاه آزادی حاضر شد!/ بدل بهداد همه را به اشتباه انداخت + عکس اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز: بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در ورزشگاه آزادی حاضر شد تا بازی پرسپولیس و ماشین سازی را ببیند.در حدود ۴۰ هزار هوادار در ورزشگاه آزادی حاضر هستند و منتظر بازی تیم های پرسپولیس و ماشین سازی تبریز هستند.* کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در ورزشگاه آزادی حاضر شد و هواداران پرسپولیس با شعار «مجید سوزوکی» از او استقبال کردند.* فردی که شباهت زیادی به بهداد سلیمی وزنه بردار کشورمان دارد در ورزشگاه حضور پیدا کرد و هواداران به خیال اینکه او بهداد سلیمی است، به تشویق او پرداختند اما بعداً متوجه اشتباه خود شدند.* حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در استادیوم آزادی حضور پیدا کرد.* ایرج عرب مدیرعامل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی حاضر شد.* داوران بازی در ورزشگاه حاضر شدند و به بازی در چمن و دروازه ها پرداختند.* در ورزشگاه یاد و خاطره مجتبی زارعی هوادار فقید باشگاه پرسپولیس که در بازی با سپاهان از دنیا رفته بود گرامی داشته شد.*مهدی محمدنبی عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در استادیوم آزادی حضور پیدا کرد.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappamirh تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مجید سوزوکی در ورزشگاه آزادی حاضر شد!/ بدل بهداد همه را به اشتباه انداخت + عکس از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×