روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برای قهرمانی در جام حذفی تا آخرین لحظه می جنگیم از منبع پرسپولیس نیوز. "

برای قهرمانی در جام حذفی تا آخرین لحظه می جنگیم

پرسپولیس نیوز : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه...   ادامه مطلب...

نوشته شیری: برای قهرمانی در جام حذفی تا آخرین لحظه می جنگیم اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه کسب عنوان قهرمانی جام حذفی از اهمیت ویژه ای برای سرخپوشان برخوردار است، تاکید کرد: ما برای قهرمانی در جام حذفی تا آخرین لحظه می جنگیم.مهدی شیری روز سه شنبه در مورد دیدار آتی سرخپوشان برابر سپاهان در جام حذفی ایران تصریح کرد: دیگر تمرکز ما فقط معطوف به دیدار با سپاهان است و تنها ۲ بازی تا قهرمانی در این بازی ها باقی مانده است. سپاهان همیشه رقیب سر سختی برای ما بوده اما ما هم پرسپولیس هستیم و برای برتری به میدان می رویم.وی گفت: جام حذفی هم از اهمیت ویژه ای برای ما برخوردار است و مطمئنا برای قهرمانی در این جام تا آخرین لحظه می جنگیم و پا پس نمی کشیم.شیری همچنین با اشاره به برتری ۲ بر صفر پرسپولیس برابر السد قطر در هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی خوبی را برابر السد انجام دادیم. با وجود اینکه این مسابقه برای ما تشریفاتی محسوب می شد اما می خواستیم از وجهه خودمان در آسیا دفاع کنیم و بازی را ببریم و خدا را شکر با نتیجه خوبی از آسیا کنار رفتیم.وی افزود: همه دیدند که امسال داوری در آسیا چه اتفاقاتی را علیه ما رقم زد و ۶ امتیاز از ما گرفت. اگر این اتفاقات رخ نمی داد مطمئنا مانند سال گذشته باز هم در آسیا قدرت نمایی می کردیم و مدعی بودیم اما اتفاقاتی که شاهد آن بودید، شرایط را به ضرر ما تغییر داد.مدافع تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: ما در سخت ترین گروه لیگ قهرمانان قرار داشتیم و در این شرایط کوچکترین اشتباهات و اتفاقات تعیین کننده خواهد بود و همین اتفاقات موجب کنار رفتن ما از لیگ قهرمانان آسیا شد.تیم فوتبال پرسپولیس روز هشتم خردادماه و در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام حذفی برابر سپاهان اصفهان قرار می گیرد و در صورت برتری در این دیدار، برای کسب عنوان قهرمانی باید با برنده دیدار تیم های داماش گیلان و سایپای تهران دیدار کند.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappeditor تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برای قهرمانی در جام حذفی تا آخرین لحظه می جنگیم از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×