روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: پرسپولیس نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مشکلی برای بازگشت برانکو به ایران وجود ندارد/ دلیل این همه حواشی را نمی‌دانم از منبع پرسپولیس نیوز. "

مشکلی برای بازگشت برانکو به ایران وجود ندارد/ دلیل این همه حواشی را نمی‌دانم

پرسپولیس نیوز: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه نهایت تلاش خود...   ادامه مطلب...

نوشته عرب: مشکلی برای بازگشت برانکو به ایران وجود ندارد/ دلیل این همه حواشی را نمی دانم اولین بار در پرسپولیس نیوز. پدیدار شد.

پرسپولیس نیوز: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه نهایت تلاش خود را برای بازگشت برانکو انجام داد اما نمی دانیم چرا این همه حواشی ایجاد می کنند.ایرج عرب در مورد آخرین وضعیت بازگشت برانکو ایوانکوویچ به پرسپولیس گفت: روز گذشته نامه ای را به برانکو و وکیلش ارسال کردیم مبنی بر اینکه طلب فصل گذشته شان و حتی پیش قرارداد فصل پیش روی ایشان آماده است و خواستار شماره حساب شدیم. وکیل برانکو جواب نامه ما را داد و شماره حسابی را برای ما فرستاد تا هر چه سریع تر برای پرداخت طلب برانکو اقدام کنیم.وی افزود: بعد از این موضوع مصاحبه ای از قول برانکو در یکی از سایت های کرواسی منتشر شد که او قصد ترک فوتبال ایران را دارد. بعد از مطرح شدن این خبر تماسی با برانکو داشتیم و او گفت این مصاحبه را قبل از ارسال نامه باشگاه انجام داده بود و البته به آن شکل هم صحبت نکرده بود. از این رو نگرانی بابت بازگشت برانکو وجود ندارد. او زمانی را برای پرداخت طلبش برای باشگاه در نظر گرفته بود که با تلاش شبانه روزی که داشتیم توانستیم این پول را فراهم کنیم تا مشکلی برای بازگشت سرمربی تیم وجود نداشته باشد.عرب که با شبکه خبر گفت وگو می کرد، اظهار داشت: در حالی که ما در تلاش برای فراهم کردن پول برانکو بودیم و این اتفاق هم رخ داد حواشی زیادی را برای ما بوجود آوردند که دلیلش را نمی دانیم. هواداران اطمینان داشته باشند که باشگاه از هیچ کوششی برای ادامه کار با برانکو دریغ نکرده و مشکلی هم از این بابت وجود ندارد.تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخباراین مطلب را به اشتراک بگذاریدemailsmsFacebookwhatsappamirh تمام مطالب این نویسنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مشکلی برای بازگشت برانکو به ایران وجود ندارد/ دلیل این همه حواشی را نمی‌دانم از منبع پرسپولیس نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×