روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره تغییرات مدیریتی این باشگاه از منبع سرپوش. "

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره تغییرات مدیریتی این باشگاه

باشگاه پرسپولیس درباره تغییرات مدیریتی این باشگاه اطلاعیه ای را صادر کرد.به گزارش میزان به نقل از روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، در اطلاعیه باشگاه پرسپولیس آمده است؛ قبل از هرچیز پیروزی سرخپوشان در افتتاحیه لیگ را به هواداران تبریک می گوییم. بی تردید این موفقیت ها با درایت کادر فنی کاردان، همت و غیرت بازیکنان توانمند و حمایت هواداران پر شور ادامه پیدا می کند. این پیروزی سزاوار دلاورمردان پرسپولیس و این شادی حق هواداران پرسپولیس است. این شادی نباید از آنها دریغ شود، هر چند بعضی رسانه ها در هنگامه پیروزی های پرسپولیس، با انتشار اخبار نگران کننده، بارها، موضع خود نسبت به این باشگاه بزرگ و هوادارانش روشن کرده اند.از رسانه های محترم کما این که بسیاری از آنها چنین هستند تقاضا داریم در جریان انتشار اخبار به ویژه در چنین مواقعی، هوای هواداران پرسپولیس را بیشتر داشته باشند.حق هواداران پرسپولیس است پس از روز های پر التهاب از حال و هوای پیروزی لذت ببرند و احساس آرامش کنند.هواداران پرسپولیس هم اخبار دقیق را از طریق مراجع رسمی باشگاه دنبال کنند. بی تردید بهترین تصمیم های ممکن برای پرسپولیس اخذ می شود چنانکه تا کنون چنین بوده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره تغییرات مدیریتی این باشگاه از منبع سرپوش. "

اخبار گوناگون

× ×