روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آغاز تمرینات سرخپوشان در غیاب کالدرون و ملی‌پوشان (تصاویر) از منبع سرپوش. "

آغاز تمرینات سرخپوشان در غیاب کالدرون و ملی‌پوشان (تصاویر)

تیم فوتبال پرسپولیس پس از سه روز استراحت، تمرین های خود را از صبح امروز در مجموعه شهید کاظمی از سر گرفت. این تمرین در غیاب ۸ ملی پوش و سرمربی تیم انجام شد که در اجلاس چین به سر می برد.به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، تمرین سرخپوشان پس از ۳ روز استراحت، از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه امروز چهارشنبه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد.این تمرین در غیاب هشت ملی پوش تیم انجام شد.گابریل کالدرون که در همایش مربیان برتر آسیا و در شهر شانگهای حضور دارد نیز در این تمرین حضور نداشت و از روز جمعه هدایت تمرین ها را در دست می گیرد، هرچند که وی در ارتباط با دستیاران خود شرایط بازیکنان را زیر نظر دارد و برنامه تمرین ها را اعلام می کند.کریم باقری هم با هماهنگی قبلی، غایب این تمرین بود.فرشاد احمدزاده هم با پشت سر گذاشتن آسیب دیدگی از امروز به تمرینات اضافه شد.تمرین امروز پس از گرم کردن به انجام برنامه های کششی و پس از آن تمرین هوازی اختصاص پیدا کرد. فوتبال هدفمند و در ادامه استارت از نیمه زمین تا خط دروازه و بازگشت، دیگر بخش های تمرین سرخپوشان را شامل می شد. دروازه بان ها نیز برنامه های اختصاصی خود را زیر نظر محسن سیدی انجام دادند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آغاز تمرینات سرخپوشان در غیاب کالدرون و ملی‌پوشان (تصاویر) از منبع سرپوش. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×