روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • سرپوش
  • برخی تیم‌ها 20 بازیکن می‌گیرند اما برای پرسپولیس حاشیه ساخته می‌شود/ درباره بیرانوند سکوت کنید

موضوع: تازه ترین ها منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برخی تیم‌ها 20 بازیکن می‌گیرند اما برای پرسپولیس حاشیه ساخته می‌شود/ درباره بیرانوند سکوت کنید از منبع سرپوش. "

برخی تیم‌ها 20 بازیکن می‌گیرند اما برای پرسپولیس حاشیه ساخته می‌شود/ درباره بیرانوند سکوت کنید

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برخی تیم ها هر کاری دوست دارند انجام می دهند اما کسی چیزی نمی گوید و فقط برای پرسپولیس حاشیه ساخته می شود.سید جلال حسینی در گفت وگو با فارس، در خصوص آغاز تمرینات تیم پرسپولیس پس از چند روز تعطیلی گفت: همان طور که اعلام شده بود از بعد از بازی با تراکتور و با نظر آقای کالدرون تمرینات تعطیل شد تا بازیکنان به استراحت بپردازند و از امروز هم دور جدید تمرینات آغاز شد که البته ملی پوشان در اردوی تیم ملی هستند اما سایر بازیکنان در تمرین حاضر شدند و همگی تلاش می کنیم تا به آمادگی کامل برسیم تا در ادامه لیگ، هوادارانمان را خوشحال کنیم. یک بازی تدارکاتی هم در نظر گرفته شده و این بازی در راستای آمادگی هرچه بیشتر بازیکنان خواهد بود.وی ادامه داد: فعلا و با توجه به بازی تیم ملی، ما برای آماده سازی زمان داریم و خوشبختانه کادر فنی خوب و حرفه ای داریم که تلاش می کنند تا بازیکنان را به بهترین شکل آماده حضور در بازی ها کنند. از طرف دیگر بازیکنان جدید هم تلاش زیادی انجام می دهند تا بتوانند هرچه سریع تر با سایر بازیکنان به هماهنگی برسند و این مسئله مطمئنا کارایی بازیکنان را بیشتر خواهد کرد.حسینی در مورد عملکرد پرسپولیس در دو بازی اخیر لیگ برتر و نتایجی که به دست آمده تصریح کرد: موضوع فقط به پرسپولیس ارتباط ندارد بلکه حتی بزرگ ترین تیم های دنیا هم پس از چند سال موفقیت دچار فراز و نشیب هایی می شوند و این طور نیست که یک تیم بتواند همیشه بهترین نتایج را بگیرد. به هر حال اینجا پرسپولیس است و انتظارات از تیم ما بسیار بالاست و بازیکنان باید بدانند پیراهن چه تیمی را به تن کرده اند. قطعا هواداران پرسپولیس هم از ما انتظارهای به حقی دارند و ما تمام تلاشمان را می کنیم تا دل آنها را شاد کنیم. کار ما سخت است اما هواداران مطمئن باشند که هیچ بازیکنی در پرسپولیس کم نمی گذارد.کاپیتان تیم پرسپولیس در باره حواشی که در مورد علیرضا بیرانوند به وجود آمده خاطرنشان کرد: واقعا دیگر نمی دانم که درباره این مسائل چه باید بگویم. متاسفانه فقط برای پرسپولیس حاشیه می سازند و این در حالی است که سایر تیم ها هر کاری که دوست دارند انجام می دهند و هر حرفی که می خواهند می زنند اما در این بین فقط برای پرسپولیس حاشیه ساخته می شود. برخی از تیم ها ۲۰ بازیکن جذب کردند و هر کاری که دوست دارند انجام می دهند، اما حواشی فقط برای پرسپولیس ساخته می شود و به نظر می آید که اهدافی پشت این مسائل وجود دارد. وی افزود: بهتر است که درباره بیرانوند صحبت نکنند و دنبال حاشیه هم نگردند. من از کمیته اخلاق و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می خواهم که به این مسائل ورود کنند؛ چراکه اگر برخی ها بخواهند حرف بزنند و برخوردی با آنها نشود در آن صورت ما هم حرف هایی برای زدن خواهیم داشت. امیدوارم که حاشیه سازان دست از این کارها بردارند و بی جهت درباره پرسپولیس صحبت نکنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برخی تیم‌ها 20 بازیکن می‌گیرند اما برای پرسپولیس حاشیه ساخته می‌شود/ درباره بیرانوند سکوت کنید از منبع سرپوش. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×