روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " راز دعوت دیر هنگام اشکان دژاگه به تیم ملی فوتبال ایران چیست؟ از منبع سرپوش. "

راز دعوت دیر هنگام اشکان دژاگه به تیم ملی فوتبال ایران چیست؟

اشکان دژاگه پس از ۳ روز برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال ایران از سوی مارک ویلموتس به این تیم دعوت شد.به گزارش باشگاه خبرنگاران، اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار با هنگ کنگ در مرحله دوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، از یکشنبه این هفته آغاز شد و شاگردان مارک ویلموتس پس از سه روز تمرین تاکتیکی و یک تمرین سبک که صبح امروز (چهارشنبه) انجام دادند راهی دبی شده تا پس از اقامتی کوتاه در این شهر به هنگ کنگ بروند.روز گذشته سایت رسمی فدراسیون فوتبال از دعوت اشکان دژاگه به تیم ملی خبر داد تا این بازیکن باسابقه برای نخستین بار در فهرست مارک ویلموتس قرار بگیرد. با این وجود نحوه دعوت هافبک تراکتور به تیم ملی پس گذشت سه روز از آغاز اردوی این تیم جای ابهام دارد.بامداد شنبه ۹ شهریور امیر مهدی علوی، سخنگو و مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال در گفت و گو با یکی از برنامه های تلویزیونی از دعوت ۲۳ یا ۲۴ بازیکن به اردوی تیم ملی خبر داد و ساعاتی بعد سایت رسمی فدراسیون اسامی ۲۳ بازیکن دعوت شده را اعلام کرد که در میان آن ها خبری از نام دژاگه نبود.شنیده می شود یکی از دلایل قرار نگرفتن نام دژاگه در فهرست ابتدایی ویلموتس، آسیب دیدگی جزئی او در بازی تراکتور - پرسپولیس بود که سبب شد اشکان که در آن بازی عملکرد به نسبت خوبی هم داشت دقیقه ۷۱ جای خود را به یوکیا سوگیتا ژاپنی بدهد. به همین دلیل ویلموتس تصمیم گرفت نام کاپیتان دوم تیم ملی را از فهرست ابتدایی اش خارج کرده و در ادامه با بررسی وضعیت او و مطلوب ارزیابی شدن وضعیت جسمانی اش، دژاگه را به تیم ملی کشورمان فرا بخواند.این وینگر ۳۳ ساله که سابقه ۵۷ بازی و به ثمر رساندن ۱۱ گل ملی را دارد آخرین بار در نیمه نهایی جام ملت های ۲۰۱۹ مقابل ژاپن برای تیم ملی به میدان رفت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " راز دعوت دیر هنگام اشکان دژاگه به تیم ملی فوتبال ایران چیست؟ از منبع سرپوش. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×