روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " میراث عجیب عرب برای پرسپولیس؛پنجاه میلیارد قرارداد و آپشن پنج بازیکن! از منبع سرپوش. "

میراث عجیب عرب برای پرسپولیس؛پنجاه میلیارد قرارداد و آپشن پنج بازیکن!

محمدحسن انصاری فرد دو هفته ای است به عنوان مدیرعامل پرسپولیس انتخاب شده و جای ایرج عرب نشسته؛ مدیری که انتقادهای زیادی متوجه او بود و با وجود قطع همکاری با پرسپولیس همچنان نقدهایی درباره مدیریت او می شود. انصاری فرد که برای دومین بار مدیریت باشگاه پرسپولیس را بر عهده گرفته هنوز از راه نرسیده با یک چالش بزرگ مواجه شده است. مدیرعامل جدید برای آنکه در جریان جزییات امور باشگاه و قراردادهای بازیکنان بگیرد در اولین اقدام مدارک و اسناد مربوط به باشگاه و بازیکنان را بررسی کرده و به نکته عجیب و قابل تاملی برخورد کرده است.او که پیش از آمدن به پرسپولیس شاید در محافل ورزشی شایعاتی درباره قراردادهای چندمیلیاردی و آپشن های عجیب برخی بازیکنان تیم قهرمان شنیده بود ظاهرا با چشم خود این موارد را دیده و رصد کرده است؛ قراردادهایی با ارقام بالای سه میلیارد و آپشن هایی که گاهی رقم آن ها یک چهارم یا یک سوم مبلغ قرارداد می شود و برای باشگاه کمرشکن است. البته پیش از این که اعداد و ارقام قراردادها و آپشن های میلیاردی بازیکنان پرسپولیس افشا شود، آن ها با چالش بزرگ آپشن های قرارداد و پاداش های برانکو سرمربی پیشین خود مواجه بودند.در واقع قهرمانی پرسپولیس در سه فصل متوالی اگرچه تاریخی بود اما همان اندازه هم به لحاظ بار مالی تاریخ ساز شد چراکه رقم دستمزد برانکو و دستیارانش با این نتایج درخشان و حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا نجومی شد. حالا گویا این داستان برای پنج، شش بازیکن شاخص و ملی پوش پرسپولیس در حال تکرار است و گفته می شود اعداد و ارقام قرارداد آن ها عجیب و کمرشکن است. بر اساس شنیده ها در صورت قهرمانی پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر و با یک حساب سرانگشتی هزینه قرارداد و آپشن این چند بازیکن پرسپولیس در حدود پنجاه میلیارد تومان خواهد شد که مشخص نیست منابع مالی آن چگونه تامین شده یا خواهد شد.در این باره حتی شایعات اغراق آمیزی شنیده می شود مبنی بر این که بازیکنی با درخواست یک میلیاردوسیصدمیلیونی از باشگاه برای مذاکره و تمدید قرارداد رفته اما در کمال تعجب با پیشنهادی بالاتر از رقم درخواستی اش مواجه شده و با مبلغ یک میلیاردوهشتصد میلیون قرارداد بسته است! حالا این قراردادهای نجومی به چالشی جدی برای انصاری فرد تبدیل شده و مدیرعامل جدید به دنبال راهی است تا با کاهش بار مالی جلوی بحران احتمالی را بگیرد. گویا انصاری فرد تصمیم دارد به زودی جلسه ای با این پنج، شش بازیکن میلیاردر پرسپولیس برگزار و با آن ها درباره مبلغ قرارداد و آپشن های آن صحبت و مذاکره کند.هرچند نمی توان به تغییر موضع و تخفیف بازیکنان پرسپولیس امیدوار بود اما انصاری فرد می خواهد تیری در تاریکی رها کند شاید به هدف بخورد. البته او راه دیگری هم دارد؛ دعا برای قهرمان نشدن پرسپولیس تا بار مالی از روی دوش او و باشگاه برداشته شود!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " میراث عجیب عرب برای پرسپولیس؛پنجاه میلیارد قرارداد و آپشن پنج بازیکن! از منبع سرپوش. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×