روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " لیست جدید تیم ملی لیست فدراسیون است نه ویلموتس از منبع سرپوش. "

لیست جدید تیم ملی لیست فدراسیون است نه ویلموتس

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: کنعانی زادگان استحقاق دعوت به تیم ملی را داشته، اما دعوت نشدن شجاع واقعاً عجیب است.به گزارش خبرورزشی، مرتضی فنونی زاده مدافع میانی سابق پرسپولیس مقایسه جالبی از مدافعان میانی فعلی پرسپولیس با زمان بازیگری خودش دارد.چرا پرسپولیس نتیجه را در تبریز به تراکتور واگذار کرد؟پرسپولیس در نیمه اول بازی خوبی را ارائه نداد و شاید جو ورزشگاه کمی روی کار بازیکنان تأثیر منفی گذاشته بود، اما در نیمه دوم پرسپولیس تیم میزبان را تحت فشار قرار داد و اگر بازیکنان کمی باهوش تر بودند حتماً قادر به جبران گل خورده و حتی پیروزی هم بودند.در خصوص زوج فعلی سید و شجاع در لیگ نوزدهم چه نظری دارید؟ بیرون ماندن کنعانی زادگان با وجود دعوت این بازیکن به تیم ملی را چگونه ارزیابی می کنید؟کنعانی زادگان دفاع خوبی است و براساس توانایی اش در لیست کالدرون قرارگرفته، اما او حتماً به این واقعیت به خوبی اشراف داشته که پرسپولیس تیم بزرگی است و در چنین تیمی ممکن است هر بازیکنی نیمکت نشین شود.در مورد دعوت کنعانی زادگان هم باید بگویم که او استحقاق دعوت به تیم ملی را داشته، اما دعوت نشدن شجاع واقعاً عجیب است مدافعی که چند سالی است بهترین مدافع ایران است. من فکر می کنم لیست جدید، لیست ویلموتس نیست و لیست فدراسیون است وگرنه مربی ای مانند ویلموتس حتماً شجاع را به تیم ملی دعوت می کرد.زوج شجاع و سید هم مرا یاد زمان بازیگری خودم و محمدآقا پنجعلی می اندازد. در آن تیم من جسارت داشتم و پنجعلی با آرامش همیشگی و قدرت خودش توپ ها را جمع می کرد و به خط دفاعی و به تیم آرامش می داد. پرسپولیس همیشه مدافعان میانی خوبی داشته و بازیکنانی مانند گل محمدی، رهبری فرد، انصاریان و... که انصافاً جزو بهترین ها بوده اند.دعوت از ۶ بازیکن پرسپولیس به تیم ملی کفایت می کند؟پرسپولیس بازیکنان خوب زیادی دارد و به نظرم جدا از شش بازیکنی که دعوت شدند باید بازیکنانی مانند شجاع و یکی، دو بازیکن دیگر هم به تیم ملی دعوت می شدند. این حق تیم قهرمان است که نماینده های زیادی در تیم ملی داشته باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " لیست جدید تیم ملی لیست فدراسیون است نه ویلموتس از منبع سرپوش. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×