روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • سرپوش
  • استقلال تازه اول راه است و بهتر هم می‌شود/ تا این لحظه فقط 10 درصد دریافتی داشتیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استقلال تازه اول راه است و بهتر هم می‌شود/ تا این لحظه فقط 10 درصد دریافتی داشتیم از منبع سرپوش. "

استقلال تازه اول راه است و بهتر هم می‌شود/ تا این لحظه فقط 10 درصد دریافتی داشتیم

مدافع تیم استقلال معتقد است چشم خورده است.به گزارش ایلنا،میلاد زکی پور مدافع تیم استقلال به خاطر مصدومیت نمی تواند تیمش را همراهی کند او که از این اتفاق خیلی ناراحت است معتقد است بدشانسی گریبان او را گرفته زیرا که او در بهترین شرایط بدنی قرار داشت و می توانست به موفقیت استقلال کمک کند.* در خصوص آخرین شرایط مصدومیتت صحبت کن؟شرایطم بد نیست قرار است امروز MRI بگیرم تا وضعیتم مشخص شود فعلا در حال انجام تمرینات فیزیوتراپی هستم. تمرینات بالاتنه را انجام می دهم اما زیاد روی پایم فشار نمی آورم. شاید باورتان نشود روزی شش، هفت ساعت در فیزیوتراپی هستم و هر دستگاهی را دو بار انجام می دهم.* به نظرت نیازی به عمل جراحی است؟امیدوارم که نیازی به عمل جراحی نباشد به نظرم چیز خاصی نیست که بخواهیم عمل کنیم.* قبول داری خیلی بدشانس هستی؟با نظر شما موافق هستم خیلی بدشانس هستم چشمم زدند از نظر خودم امسال در بهترین شرایط آمادگی جسمانی بودم و خیلی دوست داشتم به تیم کمک کنم. اما متاسفانه بدشانسی بی خیال ما نمی شود.* مقابل نساجی هم پیروز شدید؟ نساجی واقعا تیم گردن کلفتی است روزی که داشتند لیگ برتر را قرعه کشی می کردند اولین چیزی که در تقویم مسابقات دیدم بعد از تاریخ دربی بازی ما مقابل نساجی بود می خواستم بدانم بازی رفت در قائم شهر است یا آزادی. خوشحال شدم که در بازی برگشت ما میزبان هستیم زیرا نساجی در قائم شهر در نیم فصل دوم به هیچ تیمی امتیاز نمی دهد حاضرم بنویسم و امضا بدهم. این تیم هم هواداران خوبی دارد و هم شرایطش آرمانی است.* سه هفته سخت را استقلال پیش رو دارید؟این بازی را بردیم و برای ما خوب شد زیرا به رده سوم جدول رسیدیم. دو هفته آتی هم با تیم های صدرنشین بازی داریم و می توانیم خودمان را بالاتر بکشیم.* بالاتر از پرسپولیس قرار گرفتید؟این تازه اول راه است و مطمئن باشید بهتر از این هم خواهیم شد.* نگران این نیستید که تعطیلات لیگ به شما لطمه بزند؟استقلال همان تیم است ما حتی تمرینات پرفشاری را انجام داده ایم به خاطر هواداران با جان و دل بازی خواهیم کرد. درست است که مشکلات مالی مان کامل حل نشده است و با گذشت ۱۰ هفته از لیگ فقط ۱۰ درصد پول گرفته ایم اما مطمئن باشید این خللی در موفقیت استقلال نخواهد داشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استقلال تازه اول راه است و بهتر هم می‌شود/ تا این لحظه فقط 10 درصد دریافتی داشتیم از منبع سرپوش. "

اخبار گوناگون

× ×