روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " میلیون‌ها ایرانی معتقدند که بهترین بازیکن سال آسیایی از منبع سرپوش. "

میلیون‌ها ایرانی معتقدند که بهترین بازیکن سال آسیایی

سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس پیامی خطاب به علیرضا بیرانوند در اینستاگرامش منتشر کرد.به گزارش خبرورزشی، علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی و پرسپولیس که عملکرد خوبی با این تیم در یک سال اخیر داشت، نامزد بهترین بازیکن سال آسیا شد اما نتوانست این عنوان را از آن خود کند. پس از این مراسم سیدجلال حسینی پستی در تمجید از بیرو در اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت:فوتبال مثل زندگی، بالا و پایین زیاد دارد و تو که یک مرد خودساخته هستی این را بهتر از هر کسی می دانی. نه تنها من بلکه میلیون ها ایرانی معتقدند که عنوان بهترین بازیکن سال آسیا، لایق تو بود و شاید اگر این عنوان به تو می رسید، زحمت شبانه روزی همه ما به سرانجام می رسید.در این روزها همه ما در کنار تو خواهیم بود تا بدانی که تنها قدم نخواهی زد.روسیاهی اش هم بماند برای کسانی که لبخندزنان از روز قبل توئیت کردند که جایزه مرد سال آسیا به بازیکن دیگری می رسد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " میلیون‌ها ایرانی معتقدند که بهترین بازیکن سال آسیایی از منبع سرپوش. "

اخبار گوناگون

× ×