روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مارک ویلموتس از تیم ملی فوتبال ایران جدا شد/ سرمربی جدید انتخاب شد از منبع سرپوش. "

مارک ویلموتس از تیم ملی فوتبال ایران جدا شد/ سرمربی جدید انتخاب شد

یک رسانه بلژیکی از قطعی شدن جدایی مارک ویلموتس از تیم ملی فوتبال ایران خبر داد.به گزارش رسانه بلژیکی walfoot، مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که روز های خوبی را با تیم ملی این کشور سپری نمی کند، با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران دیدار می کند.جدایی ویلموتس از تیم ملی ایران قطعی شده و طرفین باید بر سر مسائل مالی به بحث بنشینند. از طرفی چند وقت گذشته فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرده بود که با برانکو ایوانکوویچ بر سر هدایت این تیم به توافق رسیده است. به هر حال ویلموتس کار را به وکلای خود واگذار کرده و خود نیز شخصا در توییتی اعلام کرده بود رضایت ندارد تا به کار در ایران ادامه دهد از طرفی هم این سرمربی بلژیکی با فدراسیون فوتبال ایران به دلیل مطالبات معوقه مالی اش فسخ قرارداد کرده بود و حالا جدایی طرفین راحت تر از گذشته به نظر می رسد.بیشتر بخوانید:ممبینی: برانکو یکی از گزینه های ما استممبینی رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در پاسخ به اینکه آیا کار ویلموتس در ایران تمام شده و برانکو سرمربی تیم ملی است، تصریح کرد: خبر صد درصد را باید بگذاریم وقتی قطعی شود. کار به جای نهایی رسیده و عملکرد او رضایت بخش نبوده است. چند سالی که با کی روش بودیم روندی وجود داشت، اما بعد از او مدیریت سخت است او کاری و سخت گیر بود و فوتبال ما و کشور های همسایه را شناخته بود در ۲۴ ساعتی که در اردو بود ۵، ۶ ساعت بیشتر خواب نداشت و مربی منحصربه فردی بود. ویلموتس از نظر کیفی و نتیجه گیری موفق نبود و نبود او تصمیم خوبی است و مسائل مالی را هم بهتر است من نگویم. برانکو هم یکی از گزینه های ما است و با توجه به شناختی که از فوتبال ما دارد او شانس حضور به عنوان سرمربی تیم ملی ایران را دارد.برانکو چه زمانی سرمربی تیم ملی می شود؟در این خصوص شنیده های موثق حاکی از آن است که برانکو روز چهارشنبه - فردا - با مهدی تاج کار را تمام کرده و به عنوان سرمربی جدید تیم ملی قراردادی را با فدراسیون فوتبال ایران امضا خواهد کرد.شاید پذیرفتن این خبر با توجه به شرط برانکو برای دریافت مطالباتش از پرسپولیس کمی قبول این خبر را سخت کند اما شنیده های ما گواهی می دهند که همه چیز بین فدراسیون و برانکو حل و فصل شده و قرار است تا پایان هفته از برانکو به عنوان سرمربی جدید تیم ملی رونمایی شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مارک ویلموتس از تیم ملی فوتبال ایران جدا شد/ سرمربی جدید انتخاب شد از منبع سرپوش. "

اخبار گوناگون

× ×