روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ماجرای علت اصلی درگیری سیامک نعمتی و امید عالیشاه لو رفت! از منبع سرپوش. "

ماجرای علت اصلی درگیری سیامک نعمتی و امید عالیشاه لو رفت!

هر چند پرسپولیس در اصفهان یک پیروزی مقتدرانه به دست آورد اما پیش از آن یک چالش جدی را از سر گذراند.به گزارش خبرورزشی، پرسپولیس یکی از بهترین نتایج خود در چند فصل جاری را در بازی با نماینده اصفهان کسب کرد. سرخپوشان پایتخت موفق به پیروزی با ۳ گل مقابل ذوب آهن شدند، اما قبل از آغاز سفر به دیار زاینده رود، اتفاقی رخ داد که تیم را وارد چالش کرد. سیامک نعمتی و امید عالیشاه از لیست مسافران به اصفهان خط خوردند و در تهران ماندند.ماجرا چه بود؟از قرار معلوم امید صاحب توپ بود که سیامک تکل شدیدی روی پای او رفت. هر دو نفر در تیم ذخیره ها بازی می کردند و دلیلی نداشت سیامک چنین تکلی، آن هم روز بازی بزند. عالیشاه در اعتراض به این تکل، فریاد بلندی زد که سیامک به او گفت ساکت شو! عالیشاه هم به سمتش رفت و ضربه ای به نعمتی زد. البته بازیکنان خیلی سریع دور و بر این دعوا را گرفتند و نگذاشتند درگیری بیشتر شود. کالدرون هم بعد از دقایقی، هر دو نفر را به سمت رختکن راهنمایی کرد و نام شان را از لیست مسافران به اصفهان خط زد.عصبانیت شدید کالدرونرمربی آرژانتینی پرسپولیس چند بار از اول فصل به بازیکنان تیمش گفته بود حوصله دعوا ندارد و از اینکه شاگردانش در تمرین یکدیگر را بزنند، متنفر است، اما این بار در تمرین تیم، دو بازیکن تقریباً هم پست با هم درگیر شدند که یکی از آن ها کاپیتان تیم است. به همین علت برای بازی با ذوب آهن از آن ها استفاده نکرد. البته عالیشاه و نعمتی از همبازی های خود عذرخواهی کردند و با پادرمیانی افشین پیروانی سرپرست و مدیر تیم، آن ها به تمرینات گروهی بازگشتند اما با این حال شانس اینکه مقابل گل گهر به میدان بروند، چندان زیاد نیست.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ماجرای علت اصلی درگیری سیامک نعمتی و امید عالیشاه لو رفت! از منبع سرپوش. "

اخبار گوناگون

× ×