روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حیف که نمی‌شود بنویسیم آقای استراماچونی هرگز برنگرد! از منبع سرپوش. "

حیف که نمی‌شود بنویسیم آقای استراماچونی هرگز برنگرد!

راستش را بخواهید، بارها دوست داشتم بنویسم استراماچونی هرگز. بنویسم او نباید برگردد. به این خطا، به این اتهام که ما را خُرد کرد. وقتی زیر پاهایش داغ شد، گذاشت مان روی زمین و ایستاد روی نعش مان. انداخت مان به سطل زباله و هرگز فکر نکرد که ما هم گذشته ای داریم. استقلال طفل سر راهی نبود عزیزان. دوست داشتم بنویسم آقای استراماچونی، رایکوف آن جا، روی آن نیمکت نشسته، وقتی هنوز آندره آ نبودی. حیف که نتوانستم و چقدر بد می شود اگر این ها را ننویسیم و استراماچونی نخواند. او حتماً باید بداند جای منصور پورحیدری نشسته. او که تیم ملی را رها کرد تا فقط دو روز مانده به دربی تهران، بنشیند روی نیمکت تیم محبوبش تا وقتی بازیکن ها به نیمکت نگاه می کنند، از خودگذشتگی او را بببیند، نه نیمکت خالی را.و حیف که نمی شود بنویسیم آقای استراماچونی هرگز برنگرد. حیف که ما هم وقتی خوب فکر می کنیم، حق را به شما می دهیم. می دانیم مدیر نداشتن را و می فهمیم مدیر نبودن را. چطور می توانیم حق را بدهیم به این سیستم زشت و آقای خلیل زاده؟ ما فتحی را می شناسیم، حتی جانشینش را هم نیامده می شناسیم. هنوز منتظریم کریستوف دام را بیاورد ایران. زیر پای مان علف سبز شد از بس منتظر فیلیپ تروسیه ماندیم. ما این جا به شوخی می نویسیم، مدیریت بحران نداریم، بحران مدیریت داریم. خودمان هم می خندیم، خودمان هم اگر می توانستیم فسخ می کردیم. ما به جای سازمان، دورهمی داریم. به جای هدف، آرزو داریم. به جای کار، دروغ داریم. ایران ۱۴۰۴ قرار بود جای بهتری باشد، اما نمی شود. دوباره می نویسند ایران ۱۴۴۴، ما دوباره امید داریم. ما که نمی توانیم فسخ کنیم.من از برانکو متنفرم. بیشتر توضیح نمی دهم، آخرین باری که دوستش داشته ام یادم نمی آید. اما هنوز نمی دانیم چرا باید از پرسپولیس می رفت. به کدام دلیل؟ چند سال دیگر پرسپولیس می تواند دوباره فینال آسیا را ببیند؟ می گفتند معلم ابتدایی است، باید استاد دانشگاه بیاوریم. قبول داشتیم، اما باور نداشتیم. ما می دانیم آن که استاد باشد، با این ها نمی نشیند. ما همین معلم ابتدایی را می خواستیم. با چنگ و دندان دنبالش افتادیم. ما به بهتر شدن عادت نداریم. تجربه اش را نداریم. شاید سال ها پیش این طور نبوده، شاید سال ها بعد این طور نباشد، اما اکنون ما می دانیم چه می کنیم. می دانیم هنر مدیریت ما، گند زدن به آن چه داریم است، نه به دست آوردن آن چه نداریم. بهترین مدیر ما ظاهرا علی کفاشیان بوده و خودمان نمی دانستیم. او که با پوست کندن پرتقال در جواب شش ماه حقوق عقب افتاده، کلاه سر کی روش می گذاشته. ما خیلی چیزها می دانستیم، اما حقیقتا یک چیز را تازه فهمیده ایم. کی روش دیوانه بوده، با هر ساز ما رقصیده، در عین این که جنگیده. هم با ما جنگیده و هم با ما ساخته، چطور می شود به این فرمول جادویی رسید؟برگردیم به استقلال. استراماچونی حتی اگر برگردد، چیزی از بین رفته. ترک برداشته دیوار اعتماد و احترام. هرگز به حالت اول برنمی گردد این رابطه. وزیر می تواند رفیق دیگری را فرابخواند، شریک دیگری بنشیند روی صندلی فتحی. استقلال، فوتبال، حتی ورزش برای او مسئله نیستند، مهم نیستند. وزیر همان وزیر، هیأت مدیره همان هیأت مدیره، مربی همان مربی. چه چیز تغییر می کند؟ چرا هیچکس ضرر نمی کند؟ انگار فقط استراماچونی قرار است سود کند! آن بازیکن ها که با صدای بلند و رسا، ناکارآمدی مدیران را فریاد زدند چه؟ ما که به چشم دیدیم این بی نظمی و پلشتی را چه؟ ما کجای داستان و این بازی پول و قدرتیم؟ استقلال کجاست؟جعفر مومنی

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حیف که نمی‌شود بنویسیم آقای استراماچونی هرگز برنگرد! از منبع سرپوش. "

اخبار گوناگون

× ×