روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دبل کردن که مهم نیست من خودم ۴ قهرمانی دارم! از منبع سرپوش. "

دبل کردن که مهم نیست من خودم ۴ قهرمانی دارم!

بازیکن اسبق استقلال و پرسپولیس گفت: استراماچونی اگر همین امروز هم به استقلال بیاید باز هم دیر است. مردم بچه نیستند و همه چیز را تشخیص می دهند.به گزارش خبرورزشی، علیرضا نیکبخت واحدی بازیکن اسبق استقلال و پرسپولیس از دیر شدن انتخاب سرمربی استقلال به شدت ناراحت است و می گوید این کار باید هر چه زودتر انجام می شد. در مورد استقلال و انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم امید گفت وگویی صریح و بی پرده با نیکبخت داشتیم. * در خصوص انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم امید چه نظری داری؟ منتقدان می گویند مجیدی تجربه لازم برای مربیگری را ندارد!فرهاد مجیدی دوره مربیگری اش را در اسپانیا گذرانده و از سوی دیگر او در اواخر فصل هم در استقلال مربیگری کرده، به همین دلیل حتماً می تواند در تیم امید هم کار کند. حرف من با منتقدان این است که ما تا چه زمانی می خواهیم دنبال مربیانی برویم که هر سال یک تیم عوض می کنند. در تمام تیم های بزرگ دنیا هم شاهدیم که به سرمایه های جوان شان خیلی اهمیت می دهند. * اما از قرار معلوم کمیته ملی المپیک چندان راضی به این انتخاب نیستمتأسفانه در فوتبال ایران هیچ کس شخص دیگر را قبول ندارد و برای من عجیب است مربی ای را که مدیر تیم امید و فدراسیون تأیید می کنند از سوی کمیته المپیک رد می شود. اصلاً مگر می شود سرمربی امید ها را شخص دیگر و نهاد دیگری جز فدراسیون مشخص کند!* حضور دستیاران وطنی که سن شان از مجیدی بیشتر است مشکل ساز نمی شود؟تعامل و بقیه موارد فنی هیچ ربطی به سن و سال ندارد. کار ها و وظایف همه مشخص است و هیچ مشکلی به لحاظ اختلاف سنی به وجود نمی آید. قبلاً هم داشتیم که رسول خطیبی سرمربی بود و برادر بزرگش دستیار او بود!* در خصوص حضور استراماچونی به عنوان سرمربی تیم استقلال چه نظری داری؟من از این مربی هیچ شناختی ندارم، اما حرف من با مسئولان استقلال این است که هر چه زودتر تکلیف مردم را مشخص کنند. این آقا اگر همین امروز هم به استقلال بیاید باز هم دیر است. مردم بچه نیستند و همه چیز را تشخیص می دهند بنابراین نباید این قدر برای انتخاب مربی زمان را از دست می دادیم. * در مورد کنار گذاشتن شفر و حاشیه هایی که بعد از رفتن او به وجود آمد چه صحبتی داری؟برای من جای سؤال است که چرا مربی را با ارقام بالا می آوریم و بعد هم به او فرصت نداده برکنارش می کنیم. این ها مواردی هستند که برای آن ها هیچ جوابی پیدا نکردم. * در مورد ویلموتس چه چشم اندازی داری؟تیم ما با همان بدنه تیم کی روش مقابل سوریه و کره نمایش خوبی داشت. اظهار نظر در مورد ویلموتس که زود است، اما من امیدوارم و فکر می کنم ویلموتس در کارش موفق شود. * پرسپولیس هم که دبل کرد...من خودم ۳ قهرمانی با استقلال و یک قهرمانی با پرسپولیس دارم، دبل که مهم نیست.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دبل کردن که مهم نیست من خودم ۴ قهرمانی دارم! از منبع سرپوش. "

اخبار گوناگون

× ×