روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مدیر روستا: ویلموتس باید تغییرات بیشتری در تیم ملی اعمال می‎کرد از منبع طرفداری. "

مدیر روستا: ویلموتس باید تغییرات بیشتری در تیم ملی اعمال می‎کرد

طرفداری- اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار برابر هنگ کنگ در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 آغاز شده است.به گزارش تسنیم، علی اصغر مدیر روستا، پیشکسوت فوتبال کشورمان در خصوص این اردو گفت:به غیر از دو بازی تدارکاتی مقابل سوریه و کره جنوبی تیم ملی بعد از حضور ویلموتس بازی دوستانه ای نداشته و فقط اردوی تدارکاتی برگزار شده است. با این حال فکر می کنم همان دو بازی تدارکاتی برای شناخت ویلموتس از تیم ملی و البته شناخت ما از تفکرات این مربی کافی خواهد بود. ما می دانیم که تفکرات ویلموتس بیشتر برای حمله و ارائه بازی هجومی است و فکر می کنم در بازی با هنگ کنگ نیز تیم ملی کاملاً رو به جلو بازی خواهد کرد. بازی با هنگ کنگ گام اول ویلموتس در بازی رسمی است و اگر بچه ها تفکرات کادر فنی را به خوبی انجام دهند و در شرایط خوبی باشند در این بازی مشکلی خاصی نخواهیم داشت. به طور کل ما در این مرحله از مقدماتی جام جهانی به غیر از دیدار با عراق مشکلی نخواهیم داشت و می توانیم از این مرحله به راحتی عبور کنیم.مهاجم پیشین تیم ملی با اشاره به عدم برگزاری دیدار دوستانه برای تیم ملی پیش از بازی با هنگ کنگ تصریح کرد:هر چه بازی تدارکاتی بیشتر باشد برای شناخت و هماهنگی نفرات بهتر است, البته اکثر بازیکنان تیم ملی سال ها در کنار هم بازی کرده اند و یک هارمونی خوب باهم دارند, اما باید این بازیکنان خودشان را با تفکر ویلموتس تطبیق بدهند و برای این کار به بازی تدارکاتی نیاز است. البته بازی با هنگ کنگ خود می تواند به عنوان یک بازی تدارکاتی محسوب شود.مدیرروستا درباره اینکه با تغییر سرمربی تیم ملی به نظر می رسید در فهرست نفرات دعوت شده به تیم ملی نیز شاهد تغییرات عمده باشیم، اما این طور نشده است, گفت:در تیم ملی با حضور ویلموتس باید تغییرات بیشتری رخ می داد. ما چند بازیکن پا به سن گذاشته داریم و می شد با اضافه شدن بازیکنان جوان خون تازه ای در رگ های تیم ملی جاری کرد، اما فعلاً این اتفاق نیفتاده است. تیم ملی بازی های بسیاری قبل از جام جهانی دارد و این می تواند فرصت خوبی برای تغییر یافتن بازیکنان و بدنه تیم ملی باشد.وی راجع به دو هفته آغازین لیگ برتر اظهار داشت:به نظرم شرایط خیلی از تیم ها مناسب نیست و از حالت آرمانی خود هنوز دور هستند. اینکه هنوز تیم ها به دنبال یارگیری هستند یا می گویند هنوز از بدنسازی بیرون نیامده اند اصلاً قابل قبول نیست و بیشتر این مباحث شبیه به بهانه است. البته یکی دو تیم مثل شهر خودرو یا سپاهان روند سال گذشته شان را به خوبی ادامه داده اند و از همین ابتدا آماده بازی ها هستند.پیشکسوت فوتبال ایران در پایان بیان کرد:به نظرم امسال نمی توانیم باشگاهی را متصور شویم که شگفتی و پدیده مسابقات شود و فکر می کنم همان تیم های سال گذشته در این فصل هم مدعی خواهند بود. از استقلال و پرسپولیس که همیشه انتظار زیادی است و امسال نیز می توانیم شهر خودرو و سپاهان را در کورس قهرمانی ببینیم، اما فکر می کنم تراکتور با وجود اینکه برای قهرمانی همه چیز دارد، اما مقداری با سایر تیم ها فاصله دارد, آن هم از این جهت که میانگین سنی این تیم مقداری بالاست و باید چند بازیکن جوان به این تیم اضافه شوند تا بتواند قهرمان شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مدیر روستا: ویلموتس باید تغییرات بیشتری در تیم ملی اعمال می‎کرد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×