روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • طرفداری
  • حسین عسگری: در بازی استقلال و فولاد فغانی مرتکب اشتباه تاثیرگذاری نشد؛ گل تراکتور به پرسپولیس صحیح بود

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسین عسگری: در بازی استقلال و فولاد فغانی مرتکب اشتباه تاثیرگذاری نشد؛ گل تراکتور به پرسپولیس صحیح بود از منبع طرفداری. "

حسین عسگری: در بازی استقلال و فولاد فغانی مرتکب اشتباه تاثیرگذاری نشد؛ گل تراکتور به پرسپولیس صحیح بود

طرفداری- حسین عسگری، کارشناس داوری فوتبال در خصوص قضاوت های هفته دوم لیگ برتر صحبت کرد.به گزارش فارس، او در ابتدای صحبت های خود بیان کرد:در جلسه آنالیزی که در مورد عملکرد داوران در فدراسیون فوتبال داشتیم مشخص شد که خوشبختانه در هفته دوم هم داوران اشتباه تأثیرگذاری در مسابقات نداشتند. اشتباهی که بخواهد نتیجه بازی را تغییر بدهد. البته در طول 90دقیقه قطعاً اشتباه داوری وجود دارد ولی اشتباه تأثیرگذاری در این هفته هم شاهد نبودیم که می توان گفت عملکرد داوران در دو هفته ابتدایی لیگ بسیار مناسب بوده است.فیلم دو بازی از هفته دوم را ندیدیم یکی بازی پیکان و نساجی و دیگر بازی سایپا و گل گهر که فیلم این مسابقات به دست ما نرسید. البته فکر می کنم در این دو بازی هم مشکل داوری وجود نداشت.کارشناس داوری فوتبال در مورد اعتراض هواداران و مدیرعامل استقلال به نحوه قضاوت علیرضا فغانی در بازی با فولاد گفت: هواداران دوست دارند همیشه تیم شان برنده باشد استقلال هم در دو هفته ابتدایی لیگ 5 امتیاز از دست داده و هواداران این تیم می دانند این امتیازها چقدر ارزشمند است زیرا در هفته های پایانی ممکن است کار به تفاضل گل کشیده شود که یک تیم از تیم دیگر بالاتر قرار گیرد. بنابراین هواداران دوست دارند تیم شان برنده شود اما در مورد مسئولان باشگاه باید بگویم متأسفانه اعتراض به داور در فوتبال ما اپیدمی شده است و وقتی تیم نتیجه نمی گیرد برخی می خواهند با داستان درست کردن فشارها را کم کنند. در بازی استقلال و فولاد فغانی مرتکب اشتباه تأ ثیرگذاری نشد. گل هم قانونی به ثمر رسید زیرا فغانی در 5 دقیقه وقت تلف شده به دروازه بان استقلال به خاطر اتلاف وقت کارت زرد نشان داد. بنابراین وقت های تلف شده نیز باید محاسبه می شد.عسگری در مورد نحوه قضاوت بیژن حیدری در بازی پرسپولیس و تراکتورسازی و اینکه گفته می شود گل تراکتور آفساید بوده است، گفت: صحنه هایی که در تلویزیون دیدیم تصاویر گل را به خوبی نشان نمی داد اما فیلمی از پشت دروازه به دست ما رسید که در آن مشخص بود بازیکن تراکتور که در موقعیت آفساید است تأثیری روی تمرکز بیرانوند دروازه بان پرسپولیس نداشته و مانع دید او نشده است و این گل هم کاملاً صحیح و قانونی به ثمر رسید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسین عسگری: در بازی استقلال و فولاد فغانی مرتکب اشتباه تاثیرگذاری نشد؛ گل تراکتور به پرسپولیس صحیح بود از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×