روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمرین پرسپولیس با غیبت 8 بازیکن برگزار شد از منبع طرفداری. "

تمرین پرسپولیس با غیبت 8 بازیکن برگزار شد

طرفداری- دور جدید تمرینات پرسپولیس از صبح امروز (چهارشنبه) در غیاب هشت بازیکن این تیم (علیرضا بیرانوند، محمد نادری، احمد نوراللهی، وحید امیری، بشار رسن، مهدی ترابی، امیر روستایی و محمدحسین کنعانی زادگان) که در اردوهای تیم ملی بزرگسالان و امید کشورمان حضور دارند، برگزار شد.به گزارش تسنیم، گابریل کالدرون که در چین به سر می برد در تمرین امروز غایب بود و دستیاران اسپانیایی وی تمرینات را طراحی کردند. کریم باقری هم با هماهنگی قبلی دیگر غایب کادر فنی بود.* تمرین سرخپوشان به کار با توپ و تمرینات هوازی اختصاص داشت.* فرشاد احمدزاده که هفته گذشته به دلیل مسائل انضباطی از سوی کادرون اجازه حضور در تمرینات را نداشت از این تمرین کار خود را شروع کرد.* تمرین نوبت عصر سرخپوشان از ساعت 18 در ورزشگاه شهید کاظمی و پشت درهای بسته برگزار می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمرین پرسپولیس با غیبت 8 بازیکن برگزار شد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×