روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • طرفداری
  • ماجرای تعهد 300 میلیونی پرسپولیس به محمد قاضی از زبان سعید شیرینی؛ 5 سال پس از نامه تسویه حساب!

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ماجرای تعهد 300 میلیونی پرسپولیس به محمد قاضی از زبان سعید شیرینی؛ 5 سال پس از نامه تسویه حساب! از منبع طرفداری. "

ماجرای تعهد 300 میلیونی پرسپولیس به محمد قاضی از زبان سعید شیرینی؛ 5 سال پس از نامه تسویه حساب!

طرفداری- سرپرست پیشین تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شد که مهاجم سابق این تیم با وجود تسویه حساب، ۱۵۰ میلیون تومان گرفته و ۱۵۰ میلیون دیگر نیز باید دریافت کند.سعید شیرینی، سرپرست سال های گذشته تیم فوتبال پرسپولیس در گفت وگو با تسنیم، با اشاره به نامه ای که سال 93 درباره پرداخت پول محمد قاضی نوشته بود، مدعی شد و گفت:اینکه مدیریت قبلی باشگاه پرسپولیس یک هفته قبل از رفتنش مبلغ 150 میلیون تومان به محمد قاضی پرداخت می کند خیلی عجیب است. عجیب تر اینکه آنها به این بازیکن متعهد می شوند که ظرف 10 روز آینده 150 میلیون تومان دیگر به وی بپردازند و چنانچه این اتفاق رخ ندهد به ازای هر روز مبلغ 10 میلیون تومان به این رقم اضافه خواهد شد. هیچ جایی سراغ ندارم که چنین تعهدی به فردی داده شود اما مدیریت قبل باشگاه پرسپولیس این کار را قبل از رفتنش کرده که واقعا جای سؤال دارد.وی افزود:سؤال من این است که چرا پرداختی به بازیکنان و مربیان پرسپولیس در روز های آخر مدیریت آقایان انجام نشد اما 150 میلیون به قاضی پرداخت شده و چنین تعهدی هم به او می دهند؟ من سال 93 به باشگاه پرسپولیس نامه زدم که پرونده طلب قاضی بسته شده و زمان حمیدرضا گرشاسبی نیز وقتی قرار شد همه پرونده های شکایتی باشگاه پرسپولیس بسته شود با اسناد و مدارکی که به باشگاه بردم حدود 3 میلیارد بدهی ها به همین طریق منتفی شد. چه بسا اگر همکاری بیشتری با من داشتند مبلغی بیشتر از بدهی های پرسپولیس کم می شد.سرپرست پیشین تیم فوتبال پرسپولیس عنوان کرد:در نامه من مشخص است که وضعیت طلب قاضی به چه شکل است اما آقایان حتی به خودشان زحمت ندادند قبل از پرداختی به قاضی تماسی با من بگیرند و قضیه را جویا شوند. باید روشن شود که مدیریت قبلی پرسپولیس چرا یک هفته قبل از رفتنش 150 میلیون تومان به قاضی داد و آن تعهد عجیب را هم برای مدیریت بعدی گذاشت.خبرنگار تسنیم برای پیگیری این موضوع و پرداخت پول به محمد قاضی 5 سال پس از نامه تسویه حساب با این بازیکن تماس گرفت که وی پاسخگو نبود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ماجرای تعهد 300 میلیونی پرسپولیس به محمد قاضی از زبان سعید شیرینی؛ 5 سال پس از نامه تسویه حساب! از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×