روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • طرفداری
  • ایمان سلیمی، مدافع تراکتور: در بازی‌مان با پرسپولیس، داور حرف‌های بیرانوند را نشنید وگرنه می‌توانست او را اخراج کند؛ دنیزلی یک مربی کاربلد است

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ایمان سلیمی، مدافع تراکتور: در بازی‌مان با پرسپولیس، داور حرف‌های بیرانوند را نشنید وگرنه می‌توانست او را اخراج کند؛ دنیزلی یک مربی کاربلد است از منبع طرفداری. "

ایمان سلیمی، مدافع تراکتور: در بازی‌مان با پرسپولیس، داور حرف‌های بیرانوند را نشنید وگرنه می‌توانست او را اخراج کند؛ دنیزلی یک مربی کاربلد است

طرفداری- ایمان سلیمی، مدافع میانی تیم فوتبال تراکتور تأکید کرد که داور دیدار تیمش برابر پرسپولیس می توانست علیرضا بیرانوند را از زمین مسابقه اخراج کند.ایمان سلیمی، بازیکن تراکتور در گفت وگو با تسنیم، با اشاره به عملکرد سرخپوشان در دو هفته ابتدایی لیگ برتر گفت: معمولاً اکثر تیم ها در شروع لیگ برتر از لحاظ شکل بازی یا کسب امتیاز با مشکل مواجه می شوند، ولی ما چهار امتیاز گرفتیم که فکر می کنم بد نیست. در بازی اول بیرون از خانه به میدان رفتیم و توپ و میدان هم در اختیارمان بود، ولی فقط یک امتیاز برابر نفت مسجدسلیمان گرفتیم. بازی دوم هم برای ما مهم بود و خوشبختانه اولین برد خانگی را برابر تیمی مثل پرسپولیس به دست آوردیم.سلیمی در مورد اتفاقی که میان وی و علیرضا بیرانوند، دروازه بان پرسپولیس رخ داد، تأکید کرد:من تا به امروز صحبتی در این مورد انجام ندادم. در آن صحنه تعادلم را از دست داده بودم و خطایی که انجام دادم فنی بود. بیرانوند قصد داشت بازی را شروع کند و من هم نمی خواستم تیمم ضرر کند به همین دلیل یک خطای فنی انجام دادم و کاری نکردم که غیرحرفه ای باشد. متأسفانه در آن صحنه عکس العمل بیرانوند پرخاشگرانه بود و دروازه بان پرسپولیس در آن صحنه حرفی زد که داور می توانست بیرانوند را جریمه کرده و با توجه به کارت زردی که داشت، اخراجش کند. البته جو ورزشگاه سنگین بود و صدا به صدا نمی رسید. شاید داور حرف های بیرانوند را نشنید.مدافع تیم تراکتور با بیان این مطلب که صحبت کردن در مورد قهرمانی خیلی زود است، بیان کرد:می دانیم که هواداران دوست دارند، قهرمان شویم. وقتی مدیریت باشگاه برای تیم هزینه می کند، یک مربی باتجربه و سرشناس را می آورد و بازیکنانی باکیفیت جذب می کند. این نشان می دهد که هدف باشگاه چیزی جز قهرمانی نیست. ما اگر می خواهیم قهرمان شویم باید از هر لحاظ حرفه ای باشیم و کمترین اشتباه را داشته باشیم.سلیمی با تمجید از سرمربی تراکتور تصریح کرد:دنیزلی یک مربی کاربلد و باتجربه است که به نظم اهمیت می دهد. کار کردن با دنیزلی برای جوان های تراکتور فرصت بسیار خوبی است و این مربی ارتباط بسیار خوبی با بازیکنان دارد. مدافع میانی تراکتور در ارتباط با پیشنهادی که از یونان به دستش رسیده بود، خاطرنشان کرد:با توجه به عملکردم در فصل گذشته، چند پیشنهاد داشتم، ولی با این حال از روز اول در تمرین تراکتور حاضر شدم، چون با این تیم قرارداد دارم. حتی یک هفته زودتر به تبریز آمدم تا بیشتر تمرین کنم. با آقای زنوزی و آقای دنیزلی هم صحبت کردم و بعد از این صحبت ها در نهایت ماندنی شدم. من از شرایط فعلی ام راضی هستم و امیدوارم با موفقیت های بزرگ تر، دنبال هدف های شخصی ام در آینده باشم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ایمان سلیمی، مدافع تراکتور: در بازی‌مان با پرسپولیس، داور حرف‌های بیرانوند را نشنید وگرنه می‌توانست او را اخراج کند؛ دنیزلی یک مربی کاربلد است از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×