روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محمد پنجعلی: پرسپولیس به زمان نیاز دارد؛ کالدرون تعامل خوبی با آکادمی دارد از منبع طرفداری. "

محمد پنجعلی: پرسپولیس به زمان نیاز دارد؛ کالدرون تعامل خوبی با آکادمی دارد

طرفداری- محمد پنجعلی با اشاره به عملکرد پرسپولیس در ۲ هفته ابتدایی لیگ برتر صحبت هایی را عنوان کرد .به گزارش ایرنا، وی اظهار داشت:زمان نیاز است تا تیم ها با شرایط جدید وفق پیدا کنندو این موضوع نه تنها برای پرسپولیس بلکه برای تمام تیم ها صدق می کند؛ پرسپولیس در هر ۲ بازی عملکرد خوبی داشت و در دیدار با تراکتورسازی هم روی یک اتفاق گل خورد.وی افزود:پرسپولیس به زمان نیاز دارد و برای دیدن موفقیت های این تیم با کالدرون باید کمی صبور بود چرا که کالدرون مربی باسابقه و کاربلدی است.مدیر آکادمی پرسپولیس در مورد اضافه شدن چند بازیکن از تیم جوانان و امیدها به تیم بزرگسالان این مجموعه، اضافه کرد:کالدرون از ابتدای حضور در ایران تعامل خوبی با آکادمی باشگاه داشته و به طور مرتب با تیم های آکادمی دیدار دوستانه برگزار می کند و خوشختانه او نگاه مثبتی به آکادمی دارد.وی خاطر نشان کرد:هدف ما این است که بتوانیم استعدادهای خوبی را رشد دهیم و برای باشگاه سرمایه سازی کنیم. شرایط بدهی ها موجب شده بود تا آکادمی از نظر مالی شرایط خوبی نداشته باشد اما اینکه نگاه ها به پایه ها مثبت است، باعث خوشحالی و امیدواری است.پنجعلی در پایان تاکیدکرد:انتخاب انصاری فرد به عنوان مدیرعامل انتخاب عالی بود؛ در این مدت جلسات خوبی را برگزار کردیم و می خواهیم که به سوی استانداردهای بین المللی پیش برویم. همچنین قرار شده با کادر فنی تیم بزرگسالان هم جلساتی برگزار شود تا از تفکرات کالدرون هم استفاده کنیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محمد پنجعلی: پرسپولیس به زمان نیاز دارد؛ کالدرون تعامل خوبی با آکادمی دارد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×