روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • طرفداری
  • مرد کروات با درخواست باشگاه پرسپولیس موافقت کرد؛ محمدحسن انصاری فرد برای پرداخت مطالبات برانکو با این مربی مذاکره خواهد کرد

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مرد کروات با درخواست باشگاه پرسپولیس موافقت کرد؛ محمدحسن انصاری فرد برای پرداخت مطالبات برانکو با این مربی مذاکره خواهد کرد از منبع طرفداری. "

مرد کروات با درخواست باشگاه پرسپولیس موافقت کرد؛ محمدحسن انصاری فرد برای پرداخت مطالبات برانکو با این مربی مذاکره خواهد کرد

طرفداری- سرمربی پیشین پرسپولیس با درخواست مسئولان باشگاه پرسپولیس مبنی بر مذاکره در خصوص مطالباتش و کشیده نشدن پرونده شکایت به فدراسیون بین المللی فوتبال موافقت کرد.به گزارش مهر، پس از حضور محمدحسن انصاری فرد در باشگاه پرسپولیس و مدیرعاملی او در این باشگاه، شاهد تغییر در نگرش مسئولان این باشگاه در پرونده پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ بودیم. سرمربی پیشین پرسپولیس که همراه با دستیاران هموطن کروات خود نزدیک به یک میلیون یورو از این باشگاه طلب دارد پس از عدم توافق با ایرج عرب، مدیرعامل قبلی پرسپولیس اقدام به شکایت از این باشگاه در کمیته انضباطی فیفا کرد تا آنها به این پرونده ورود کنند.انصاری فرد بلافاصله پس از انتصاب به عنوان جانشین عرب از معاونان خود خواست تا مکاتبه با برانکو را برای توافق با وی قبل از حکم کمیته انضباطی فیفا آغاز کنند. باشگاه پرسپولیس از برانکو خواسته بود با توجه به تغییر مدیریت در باشگاه، مجددا پای میز مذاکره نشسته و به توافق لازم در این زمینه برسد. اینگونه که خبرنگار مهر کسب اطلاع کرده، برانکو با پیشنهاد باشگاه موافقت کرده و عنوان داشته است انصاری فرد را به عنوان یک مدیر ورزشی کاملا می شناسد و از او انتظار دارد که روی درخواست خود مبنی بر حل و فصل این مشکل مانده تا کادر فنی پیشین پرسپولیس به مطالبات خود برسد.برانکو در پاسخ درخواست معاونان باشگاه پرسپولیس اعلام کرد برای مذاکره با این باشگاه هیچ پیش شرطی ندارد و حاضر است با توافق در آینده ای نزدیک، مشکلات را قبل از حضور در فیفا حل کند. قرار است باشگاه پرسپولیس تاریخ های پیشنهادی خود را برای جلسه با وکلای برانکو اعلام کرده تا توافق لازم درباره زمان برگزاری نشست صورت گیرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مرد کروات با درخواست باشگاه پرسپولیس موافقت کرد؛ محمدحسن انصاری فرد برای پرداخت مطالبات برانکو با این مربی مذاکره خواهد کرد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×