روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ناصر حجازی و پرسپولیس بر روی نقشه بومی بلد از منبع طرفداری. "

ناصر حجازی و پرسپولیس بر روی نقشه بومی بلد

تغییر نام خیابان های تهران یکی از خبرهای روز شورای شهر تهران است. در میان همه بلوارهای غربی و شرقی و خیابان های شماره دار، حالا شورای شهر تهران اسم بزرگان و افراد تاثیرگذار ایرانی را برای خیابان های شهر انتخاب کرده است. بلوار فردوس غرب به دلیل نزدیکی به کمپ تیم استقلال، با نام ناصر حجازی و میدان و خیابان پیروزان که در نزدیک باشگاه پرسپولیس هستند با نام میدان پرسپولیس نامگذاری شده اند.آنچه به نظر می رسد که در میان این تغییر نام ها از خیابان «ج» به «استاد جمشید مشایخی» تا «نفت» به «مصدق» اهمیت دارد، لزوم نمایش این اسامی در نقشه ها است تا به این روش، افرادی که در جست و جوی مقصد مورد نظرشان هستند، بتوانند از اطلاعات به روز شده در نقشه های بومی استفاده کنند.نقشه های بومی به دلیل سرعت به روز رسانی در نام، جهت، محدودیت های تردد و اطلاعات کامل نقاط شاخص، از ارزش و اهمیت بالایی برخوردارند. بلد نقشه و مسیریاب فارسی با دو و نیم میلیون کاربر فعال است که با تمرکز بر جامعیت و پوشا بودن اطلاعات نقاط پرمراجعه و جانمایی دقیق آنها بر روی نقشه، این امکان را به کاربران خود می دهد تا به راحتی مقصد خود را بر روی نقشه پیدا و به سمت آن مسیریابی کنند.بلد همچنین با داشتن اطلاعات مربوط به طرح های ترافیکی، امکان مسیریابی بهینه را به کاربران خود می دهد، مزیتی که در مقایسه با سایر اپلیکیشن های نقشه و مسیریاب خارجی مانند ویز و گوگل مپس پراهمیت و بسیار کاربردی به نظر می رسد. نقشه بومی بلد، با داشتن اطلاعات موثق از پلیس راهور هرگونه محدودیت و مسدودیت در مسیرهای تردد را بلافاصله بر روی نقشه اعمال می کند. این بروزرسانی دقیق سبب می شود که افراد در انتخاب مسیر به راحتی عمل کنند. یکی از موضوعاتی که در مسیریابی و جست وجوی مقصد از روی نقشه های خارجی غیر ممکن است، نمایش پلاک ساختمان هاست. بلد با نمایش پلاک ساختمان ها این امکان را به کاربران خود می دهد تا بتوانند مقصد مورد نظر خودشان را هرچه دقیق تر بر روی نقشه انتخاب کنند. مجموعه قابلیت های بلد در نقشه و مسیریابی، با وجود دستیار صوتی کامل می شود. کاربران بلد می توانند با انتخاب دستیار صوتی بلد بدون نگاه کردن به نقشه به سمت مقصد خود رانندگی کنند. همچنین دستیار صوتی بلد امکان خوانش اسم دقیق خیابان ها به زبان فارسی را دارد.با استفاده روزمره کاربران تلفن های هوشمند از نقشه برای جست وجو و مسیریابی، به نظر می رسد که بلد توانسته است بخش زیادی از نیازهای کاربرانش را برطرف کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ناصر حجازی و پرسپولیس بر روی نقشه بومی بلد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×