روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • طرفداری
  • سعید مراغه چیان: حیف استراماچونی که با مدیری چون فتحی کار می‌کند؛ تنها مشکل استقلال مدیریتش است

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سعید مراغه چیان: حیف استراماچونی که با مدیری چون فتحی کار می‌کند؛ تنها مشکل استقلال مدیریتش است از منبع طرفداری. "

سعید مراغه چیان: حیف استراماچونی که با مدیری چون فتحی کار می‌کند؛ تنها مشکل استقلال مدیریتش است

طرفداری- پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است پازل باشگاه استقلال با مربی و بازیکنان خوب در حال تکمیل شدن است و تنها ایراد آن مدیریت این باشگاه است.سعید مراغه چیان، پیشکسوت باشگاه استقلال در گفت وگو با ایسنا، درباره عملکرد استقلال مقابل نساجی در هفته یازدهم لیگ برتر که با پیروزی شاگردان استراماچونی به پایان رسید، اظهار کرد:استقلال در دقایق پایانی نیمه نخست و ۲۰ دقیقه ابتدایی نیمه دوم سرتر از حریف بود. البته شرایط زمین هم کار آبی ها را سخت کرده بود و استقلال به سختی توانست این سه امتیاز را کسب کند.وی ادامه داد:از دقیقه ۳۰ تا دقیقه ۶۵ کارهای ترکیبی آبی ها جواب داد و آنها توانستند از موقعیت های نهایت استفاده را بکنند. کاری که نساجی علی رغم موقعیت های زیاد نتوانست انجام دهد. استقلال استراماچونی راه بردن را بلد شده است و دیگر فرقی برایش نمی کند در زمین بی کیفیت بازی کند یا با کیفیت، مقابل تیم های مدعی باشد یا تیم های ضعیف تر. به نظر من برد مقابل نساجی در آن زمین بسیار شیرین تر و مهم تر از پیروزی مقابل تراکتور بود.این پیشکسوت باشگاه استقلال درباره صحبت های استراماچونی در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر نساجی مبنی بر این که مشکلاتش با باشگاه استقلال هنوز به اتمام نرسیده، تصریح کرد:حیف استراماچونی است که با مدیری همچون فتحی کار می کند. استقلال مانند ماشینی است که همه چیزش خوب و درست کار می کند و تنها مدیریتش مشکل دارد. مدیری که بلد نیست شرایط را برای مربیانش فراهم کند و علی رغم نتایج خوب و اضافه شدن به جمع مدعیان دغدغه های سرمربی را جدی نمی گیرد. به نظر من یک مدیر دلسوزتر می تواند مجموعه استقلال را کامل تر کند زیرا این استقلال پتانسیل قهرمانی در لیگ و جام های مختلف را دارد.وی در پایان گفت:با توجه به این که استقلال از باخت پرسپولیس استفاده کرده و به تیم های صدرنشین اضافه شد شانسی ۷۰ درصدی برای قهرمانی در لیگ برتر دارد. البته از یکی دو ماه دیگر استقلال باید در سه جام بجنگد و این تیم نیاز به تقویت دارد. یک مدافع، یک هافبک بازی ساز و یک مهاجم نوک باید به تیم اضافه شوند تا استراماچونی و شاگردانش در آسیا هم مدعی باشند. اگر قرار باشد دغدغه های مربی ایتالیایی را برطرف نکنند علی رغم حرفه ای بودن این مربی ممکن است او تا پایان فصل نماند و این بدترین اتفاق برای استقلال خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سعید مراغه چیان: حیف استراماچونی که با مدیری چون فتحی کار می‌کند؛ تنها مشکل استقلال مدیریتش است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×