روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس 1-0 صنعت نفت آبادان؛ فرار کالدرون از نقطه بحران از منبع طرفداری. "

پرسپولیس 1-0 صنعت نفت آبادان؛ فرار کالدرون از نقطه بحران

طرفداری- از سری رقابت های جام حذفی فوتبال ایران، تیم های صنعت نفت و پرسپولیس در در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان 90 دقیقه، با نتیجه 1-0 به سود پرسپولیس به پایان رسید.مشخصات بازیمرحله یک هشتم نهایی جام حذفیسه شنبه، 5 آذرماهورزشگاه آزادیداور: محمدرضا اکبریان- کمک ها: تورج عیوض محمدی و محمدرضا مدیرروستاگل ها: مهدی ترابی(پرسپولیس)ترکیب پرسپولیس:علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی (کاپیتان)، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، مهدی شیری، محسن ربیع خواه، احمد نورالهی، مهدی ترابی، محمد نادری، وحید امیری و مهدی عبدی. سرمربی گابریل کالدرونترکیب صنعت نفت آبادان:ناصر سالاری، محمد اهل شاخه، سید محمد قریشی، عبدالله ناصری، عقیل کعبی، مصطفی احمدی، مسلم مجدمی، جعفر سلمانی، مهدی حنفی، مهدی مومنی و عیسی آل کثیرپرسپولیس نیمه اول را در حالی آغاز کرد که همچنان تحت تاثیر شکست برابر نفت مسجد سلیمان نشان می داد. آبادانی ها با استفاده از هافبک های جنگنده و سرعتی خود به خوبی توانستند عناصر هجومی پرسپولیس را کنترل کنند. در این بین نمی توان از عملکرد ضعیف قسمت هجومی سرخ ها با حضور عبدی، امیری و ترابی غافل شد طوری که دیدن چند پاس سالم متوالی از پرسپولیس بسیار نادر به نظر می رسید. در چنین زمانی صنعت نفت توانست با استفاده از ضد حملات حتی موقعیت هایی را نیز برروی دروازه پرسپولیس خلق کند و تیرک دروازه را نیز به لرزه در بیاورد و چه بسا واکنش علیرضا بیرانوند مانع نمی شد در همان نیمه اول تیم میزبان پیش می افتاد. با این حال جدال تیم ناهماهنگ کالدرون و جنگنده اسکوچیچ در این نیمه برنده ای نداشت.در نیمه دوم اما با اضافه شدن فرشاد احمدزاده و روند صعودی عملکرد ترابی موقعیت های بیشتری را برروی دروازه تیم آبادانی شاهد بودیم. این مورد در حالی رقم خورد که خط هافبک نفت آبادان نسبت به نیمه اول افت فاحشی به خصوص از نظر پرسینگ از خود نشان داده بود. بازی با روند پایاپایی ادامه یافت تا این که در دقیقه 54 با ضربه زیبا و فنی ترابی سرخ های پایتخت موفق شدن تنها گل خود در این دیدار را به ثمر برسانند.بعد از گل صنعت نفت میل هجومی بیشتری گرفت اما شاگردان کالدرون با دفاع و کنترل میدان خوب خود اجازه بازگشت به تیم رقیب را ندادند. علی علیپور نیز که این فصل در حال تجربه روندی فرسایشی است، از اواسط نیمه جایگزین عبدی شد که جز چند خطا و البته نبردهای هوایی ناموفق ارمغان چندانی برای تیمش نداشت. تیمی که اگر نبوغ و شوت مهدی ترابی را نداشت احتمالاً باید یک جدال 120 دقیقه ای را برابر تیم چغر و سرسخت صنعت نفت آبادان تجربه می کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس 1-0 صنعت نفت آبادان؛ فرار کالدرون از نقطه بحران از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×