روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • طرفداری
  • کنعانی زادگان: بازگشت برانکو به فوتبال ایران؟ اطلاعی ندارم؛ با این پیروزی روحیه‌بخش امیدوارم به روند خوب خود در لیگ بازگردیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کنعانی زادگان: بازگشت برانکو به فوتبال ایران؟ اطلاعی ندارم؛ با این پیروزی روحیه‌بخش امیدوارم به روند خوب خود در لیگ بازگردیم از منبع طرفداری. "

کنعانی زادگان: بازگشت برانکو به فوتبال ایران؟ اطلاعی ندارم؛ با این پیروزی روحیه‌بخش امیدوارم به روند خوب خود در لیگ بازگردیم

طرفداری- محمد حسین کنعانی زادگان پس از پیروزی پرسپولیس برابر صنعت نفت، در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات پاسخ داد.به گزارش تسنیم، محمدحسین کنعانی زادگان درباره برتری یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: پیروزی روحیه بخشی به دست آوردیم. امیدواریم روند پیروزی های ما در لیگ برتر ادامه داشته باشد و با یافتن شرایط روحی خوب، نتایج خوبی در لیگ کسب کنیم.وی درباره اینکه گفته می شود مارک ویلموتس با بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران مشکل دارد، گفت:این موضوع صحت ندارد. ویلموتس خیلی برای بازیکنان احترام قائل است و بچه ها هم به او احترام می گذارند. حرف هایی در فضای مجازی شنیدیم که درست نبود و این گونه نیست که ویلموتس و بازیکنان با یکدیگر رابطه خوبی نداشته باشند.مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان درباره انتقادات صورت گرفته از سرمربی بلژیکی تیم ملی مبنی بر اینکه او بر بازی های لیگ برتر نظارت نمی کند، تصریح کرد:من یک بازیکن هستم و در این باره از ویلموتس سؤال کنید.کنعانی زادگان در مورد برخی رسانه ها مبنی بر نارضایتی بازیکنان تیم ملی از تمرینات ویلموتس خاطرنشان کرد:چنین چیزی نیست. تمرینات خوب بود و شما خبرنگاران هم از نزدیک شاهد بودید که مشکلی در تمرین وجود نداشت.وی درباره اینکه گفته شد مسعود شجاعی پس از بازی با عراق اینقدر عصبانی بود که می خواست از بازی های ملی خداحافظی کند، بیان کرد:خیر. این موضوع صحت ندارد.ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس درباره شایعاتی مبنی بر سرمربیگری برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی اظهار داشت:خبری درباره برانکو ندارم. امیدوارم هر اتفاقی که رخ می دهد، تیم ملی موفق باشد.کنعانی زادگان در پاسخ به پرسش خبرنگاری که پرسید آیا دو جلسه تمرین برای شاگردان ویلموتس برای دیدار با عراق کافی بود یا خیر، تصریح کرد:ما بیشتر از دو جلسه تمرین کردیم. لژیونرهای ما در باشگاه های خود بازی داشتند و اگر تمرینات زودتر آغاز می شد، آنها نمی توانستند در تمرینات تیم ملی شرکت کنند. ما دو یا سه روز بیشتر وقت نداشتیم.وی در مورد اینکه به چند بازیکن پرسپولیس گفته شده برانکو سرمربی تیم ملی است و این بازیکنان با سرمربی کروات تماس گرفته اند، خاطرنشان کرد:بروید این بازیکنان را پیدا کنید و ببینید چه کسانی بودند. ما که نبودیم!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کنعانی زادگان: بازگشت برانکو به فوتبال ایران؟ اطلاعی ندارم؛ با این پیروزی روحیه‌بخش امیدوارم به روند خوب خود در لیگ بازگردیم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×