روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • طرفداری
  • گابریل کالدرون: جونیور دیگر با پرسپولیس نخواهد بود؛ فوتبالیستی که در یک تیم بزرگ بازی می‌کند، باید فشارها را بپذیرد

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گابریل کالدرون: جونیور دیگر با پرسپولیس نخواهد بود؛ فوتبالیستی که در یک تیم بزرگ بازی می‌کند، باید فشارها را بپذیرد از منبع طرفداری. "

گابریل کالدرون: جونیور دیگر با پرسپولیس نخواهد بود؛ فوتبالیستی که در یک تیم بزرگ بازی می‌کند، باید فشارها را بپذیرد

طرفداری- پس از پیروزی پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان، گابریل کالدرون، سرمربی پرسپولیس در نشست خبری شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.گابریل کالدرون اظهار داشت:به خاطر این بازی، کسب پیروزی و اینکه به مرحله بعدی صعود کردیم، به تیمم تبریک می گویم و این وظیفه ما بود.به گزارش تسنیم؛ وی در خصوص اینکه برد پرسپولیس پررنگ نبوده و آیا این برد می تواند روند این تیم را به سمت بهبودی ببرد و سرخپوشان پیروزی های بهتری کسب کنند، گفت:باید از ابتدای لیگ، آمار را با هم نگاه کنیم. می بینید که ما مهاجم گلزن نداریم. تیم بزرگی که مهاجم گلزن نداشته باشد، مقابل تمام تیم هایی که مقابلش دفاعی بازی می کنند، به مشکل می خورد. ما سعی می کنیم که علیپور را به لحاظ روحی دوباره برگردانیم. او بازیکن مهمی برای ماست. عبدی را هم داریم که جوان و آینده دار است، اما چون سن کمی دارد نمی توانیم توقع داشته باشیم که مانند بازیکنان باتجربه باشد. شرایط تا نیم فصل همین طور است. باید به تیم های دیگر هم تبریک بگویم که خوب بازی می کنند، اما یک تیم بزرگ همیشه به مهاجم سطح بالا نیاز دارد. علیپور بازیکن خوب و جوان ماست، اما از لحاظ روحی خوب نیست.سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره غیبت ماهینی و جونیور در لیست این تیم گفت:جونیور دیگر در گروه ما نیست و در تمرینات می بینیم که نمی تواند جزو 18 نفر باشد. عدم حضور ماهینی در فهرست هم یک تصمیم از سوی کادرفنی بود و با توجه به اینکه کنعانی زادگان را روی نیمکت داشتیم، ماهینی را نیاوردیم.کالدرون درباره اینکه انتقادات او از جونیور کارساز نبود و این بازیکن را از لیست خارج کرد و از طرفی درباره علیپور هم انتقاداتی را مطرح کرده است که باعث کم شدن روحیه این بازیکن شده و آیا بهتر نیست راجع به بازیکنانش بهتر صحبت کند تا آنها از نظر روحی به هم نریزند، گفت:من خودم فوتبالیست بودم و فوتبالیستی که در یک تیم بزرگ بازی می کند، باید فشارها را بپذیرد. من از بازیکنانم انتقاد نمی کنم، بلکه آمار را می گویم. در یک تیم بزرگ آمار نشان می دهد که مهاجمان چه کار می کنند. وقتی آمار خوب نیست، مربی می گوید آمار خوب نیست و مهاجمان گل نمی زنند. اگر بازیکنان در فوتبال حرفه ای نمی توانند این فشار را تحمل کنند، نمی توانند در تیم های بزرگ حضور داشته باشند.وی درباره اینکه تیمش نوسان داشته و آیا به دلیل این نوسان ها و تحت تأثیر هواداران دست به تغییرات در ترکیب تیمش زده است، اظهار داشت:هواداران تغییرات دیگری می خواستند که من انجام ندادم. با تمام احترامی که برای هواداران قائلم، به دلیل سال های زیادی که در فوتبال بودم، تصمیمی که می گیرم، نمی تواند نسبت به چیزی باشد که هواداران می خواهند. خیلی مواقع ممکن است مربی و هواداران اتفاق نظر داشته باشند. همه دوست دارند همیشه پیروز باشند، اما ممکن است پیروز شویم، ببازیم یا مساوی کنیم. من مسئولیت خودم را قبول می کنم و هر اتفاقی رخ بدهد، تصمیمی است که من گرفته ام، نه دیگران. اگر من یک مربی باشم که دیگران بگویند چطور تصمیم بگیرم، مربی خوبی نیستم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گابریل کالدرون: جونیور دیگر با پرسپولیس نخواهد بود؛ فوتبالیستی که در یک تیم بزرگ بازی می‌کند، باید فشارها را بپذیرد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×