روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مهدی ترابی: ما پرسپولیس هستیم و حریف بعدی هر تیمی که باشد با شکستش دهیم از منبع طرفداری. "

مهدی ترابی: ما پرسپولیس هستیم و حریف بعدی هر تیمی که باشد با شکستش دهیم

طرفداری- پس از پیروزی پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان، مهدی ترابی، پس از پایان بازی پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.به گزارش تسنیم؛ مهدی ترابی که زننده تک گل تیمش مقابل صنعت نفت بود گفت:متأسفانه مقابل نفت مسجدسلیمان نتیجه بدی گرفتیم و خوشبختانه در این بازی جبران کردیم. امیدوارم همین روند را در لیگ برتر هم ادامه دهیم. خوشبختانه این بار توپ به تیر دروازه نخورد و وارد دروازه شد.وی در واکنش به این مسئله که در پایان بازی محمد انصاری با او شوخی می کرد و در پیراهن او دنبال نوشته بود، گفت:نه، دنبال چیزی نمی گشت و چیز خاصی نبود.هافبک ملی پوش پرسپولیس در واکنش به حواشی اخیر تیم ملی در خصوص فسخ قرارداد با ویلموتس و اینکه آیا در اردوی تیم ملی اختلافی میان بازیکنان و سرمربی وجود داشته است، خاطرنشان کرد:در مورد تیم ملی صحبت نمی کنم، چون هیچ اطلاعی ندارم.ترابی درباره اینکه هواداران از عملکرد پرسپولیس رضایت ندارند، اظهار داشت:بهتر می شویم. فوتبال خوبی بازی می کنیم و موقعیت های خوبی داریم، اما کم دقت عمل می کنیم. امروز یک گل زدیم و خودم می توانستم یک گل دیگر بزنم، اما همانطور که گفتم کم دقت هستیم. امیدوارم این مشکل هم حل شود.وی در خصوص اینکه در مرحله بعدی دو تیم لیگ دسته اولی و دومی حضور دارند و شش تیم از لیگ برتر و ترجیح می دهد پرسپولیس با چه تیمی همگروه شود، گفت:ما پرسپولیس هستیم. هر تیمی باشد باید ببریم تا از عنوان سال قبل دفاع کنیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مهدی ترابی: ما پرسپولیس هستیم و حریف بعدی هر تیمی که باشد با شکستش دهیم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×