روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • طرفداری
  • عیسی آل کثیر: پرسپولیس روی تک موقعیتش توانست ما را ببرد؛ چند روز تمرین نیامدیم اما هیچکس کمکی به صنعت نفت نکرد

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عیسی آل کثیر: پرسپولیس روی تک موقعیتش توانست ما را ببرد؛ چند روز تمرین نیامدیم اما هیچکس کمکی به صنعت نفت نکرد از منبع طرفداری. "

عیسی آل کثیر: پرسپولیس روی تک موقعیتش توانست ما را ببرد؛ چند روز تمرین نیامدیم اما هیچکس کمکی به صنعت نفت نکرد

طرفداری- مهاجم صنعت نفت آبادان اعتقاد دارد که مشکلات مالی عامل اصلی باخت این تیم برابر پرسپولیس بوده است.به گزارش فارس، عیسی آل کثیر پس از شکست یک بر صفر تیم صنعت نفت آبادان مقابل پرسپولیس درباره مشکلات مالی این تیم اظهار داشت:دل همه ی بچه ها پُر است. همه چیز عادی شده است، می آییم و تمرین مان را می کنیم. با تمام وجود هم کار می کنیم. امروز هم با تمام وجود بازی کردیم و توپ های مان گل نشد. پرسپولیس اما روی تک موقعیتش توانست بازی را ببرد. ما چند موقعیت داشتیم، هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم، ولی متأسفانه توپ های مان گل نشد.وی در مورد ناراحتی اسکوچیچ نیز تصریح کرد:او هم مطالباتش را می خواهد. اشتباه از اسکوچیچ نبوده است. او هم مثل ما پولش را می خواهد. این اشتباه باشگاه بوده است. بالاخره اسکوچیچ هم خانواده دارد و پولش را می خواهد.مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مورد صحبت های رد و بدل شده در رختکن این تیم و اینکه آیا اسکوچیچ از بازیکنان خداحافظی کرده است یا خیر، بیان کرد:صحبت ها خصوصی بود و داخل خانواده. در مورد مشکلات صحبت شد. اسکوچیچ هم خداحافظی نکرد و چیزی به ما نگفت.آل کثیر در خاتمه گفت:راه مان را ادامه می دهیم، چاره ای نیست. هواداران مان گناهی نکردند. ما گناه کردیم، ولی متأسفم که هیچکس نمی پرسد چه کار می کنیم. چند روز سر تمرین نیامدیم، هیچکس به ما زنگ نزد، اما خودمان برگشتیم تا ببینیم چه پیش می آید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عیسی آل کثیر: پرسپولیس روی تک موقعیتش توانست ما را ببرد؛ چند روز تمرین نیامدیم اما هیچکس کمکی به صنعت نفت نکرد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×