روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • طرفداری
  • بختیار رحمانی:‌ در این چند سال اخیر پرسپولیس را اینگونه ندیده‌ام؛ وضعیت صنعت نفت از همه لحاظ وخیم است

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بختیار رحمانی:‌ در این چند سال اخیر پرسپولیس را اینگونه ندیده‌ام؛ وضعیت صنعت نفت از همه لحاظ وخیم است از منبع طرفداری. "

بختیار رحمانی:‌ در این چند سال اخیر پرسپولیس را اینگونه ندیده‌ام؛ وضعیت صنعت نفت از همه لحاظ وخیم است

طرفداری- هافبک صنعت نفت آبادان تاکید کرد که با توجه به ضعف فنی پرسپولیس، تیمش بهترین زمان برای شکست این تیم را از دست داد.به گزارش تسنیم، بختیار رحمانی پس از شکست صنعت نفت آبادان مقابل پرسپولیس گفت:فکر نمی کنم دیگر چنین پرسپولیسی گیر ما بیاید. این تیم از لحاظ فوتبالی شرایط خوبی ندارد، اما توانست ما را شکست دهد. هیچکس شرایط بدتر از ما را ندارد و وضعیت ما از همه لحاظ بد است. فقط بحث پول در میان نیست و اوضاع اصلاً خوب نیست.«چگونه می شود اینگونه تیمداری کرد؟»، وی ضمن بیان این جمله گفت:برخی مسائل درون تیمی است و نباید آنها را مطرح کرد. یک روز در تمرین شرکت می کنیم و می بینیم یک نفر پنج روز یا یک بازیکن 10 روز بعد می آید. اینگونه نمی توان تیمداری کرد. مربی هر چه می خواهد به باشگاه می گوید. او چهار بار گفت که می خواهم بروم. حتماً یک چیز در باشگاه خوب نیست.بازیکن تیم صنعت نفت درخصوص خداحافظی اسکوچیچ و اینکه پول او پیش از سایر اعضای این تیم پرداخت شده است، خاطرنشان کرد:اسکوچیچ اصلاً خداحافظی نکرد. این پول حق اوست و باید حق اسکوچیچ را بدهند. اسکوچیچ یک مربی خارجی است و اینجا زحمت می کشد. گفتیم اول پول او را بدهند تا بعداً مبلغ مطالبات ما برسد. هر هفته می گویند این پول می رسد که تاکنون چنین اتفاقی نیفتاده است.رحمانی درمورد اینکه پرسپولیس نسبت به سال های گذشته ضعیف تر شده است یا خیر، گفت:پرسپولیس بازی قبلی هم شکست خورد و این تیم را در چند سال اخیر اینگونه ندیده ام. بچه ها زحمت می کشند و اصلاً شرایط خوبی از لحاظ تمرینی و روحی برای این مسابقه نداشتیم. اتفاق بد این است که همه بازی های سخت ما پشت هم است. خدا را شکر که دیدار با سپاهان لغو شد. دیدید که این تیم چه هزینه ای کرده و چقدر خوب کار می کند.وی درخصوص اهدای کارت هدیه به نفتی ها تصریح کرد:اینقدر ما صحبت کردیم تا یک کارت هدیه در جم به ما دادند. اگر ما را رها می کردند، خودم به هر بازیکن یک کارت هدیه می دهم. بازیکنان زحمت می کشند و امیدوارم مدیران کار کنند. چون بازیکنان از سال گذشته حدود 30 تا 40 درصد پول نگرفته اند. شاید آن مبلغ را پرداخت نکنند، اما امیدوارم پول امسال را بدهند. انشاءالله با وجود همه این مشکلات، نتیجه خوبی مقابل شهر خودرو در مشهد بگیریم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بختیار رحمانی:‌ در این چند سال اخیر پرسپولیس را اینگونه ندیده‌ام؛ وضعیت صنعت نفت از همه لحاظ وخیم است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×