روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • طرفداری
  • سیدجلال حسینی: خیلی تیم‌ها خوب بازی نمی‌کنند، اما نتیجه می‌گیرند؛ از هواداران پرسپولیس خواهش می‌کنم که دوباره کنار تیم باشند

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سیدجلال حسینی: خیلی تیم‌ها خوب بازی نمی‌کنند، اما نتیجه می‌گیرند؛ از هواداران پرسپولیس خواهش می‌کنم که دوباره کنار تیم باشند از منبع طرفداری. "

سیدجلال حسینی: خیلی تیم‌ها خوب بازی نمی‌کنند، اما نتیجه می‌گیرند؛ از هواداران پرسپولیس خواهش می‌کنم که دوباره کنار تیم باشند

طرفداری- پس از پیروزی پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان، سیدجلال حسینی، پس از پایان بازی پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.به گزارش تسنیم؛ سیدجلال حسینی گفت:بازی خوبی بود و توانستیم به برتری برسیم. شرایط جام حذفی همین است و خدا را شکر موفق شدیم بازی را به سود خودمان تمام کنیم.وی در واکنش به بحث هایی که در رابطه با اولتیماتوم باشگاه پرسپولیس به گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی پرسپولیس مطرح شده است، گفت:این مسئله ارتباطی به ما ندارد. از هواداران خواهش می کنیم دوباره کنار ما باشند تا شرایط پرسپولیس روز به روز بهتر شود.کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا فکر نمی کند سایه برانکو روی سر پرسپولیس همچنان وجود دارد، تصریح کرد:شرایط ما در حال حاضر سخت است و آماده بازی های سخت می شویم. فاصله بازی ها نیز نزدیک است و باید خودمان را آماده کنیم.حسینی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه قبول دارد پرسپولیس خوب بازی نمی کند، گفت:خیلی تیم ها خوب بازی نمی کنند، اما نتیجه می گیرند. دو بازی است که حریفان مقابل پرسپولیس در نیمه خودشان بازی کرده و ضد حملات به آنها می دهیم، این مسئله عادی است. وقتی تیمی فقط دفاع می کند، چه کار می شود، کرد؟ شما بگویید ما چه کار کنیم؟وی درباره اینکه وضعیت تیم ملی فوتبال و آینده مارک ویلموتس روی نیمکت تیم ملی نگران کننده است، گفت:این حرف کاملا درست است. شرایط تیم ملی واقعا حساس بوده و فدراسیون باید برنامه ریزی بهتری داشته باشد. از طرفی، بازیکنان ملی پوش باید بدانند که تیم ملی در چه شرایطی قرار دارد. سال اول کارلوس کی روش در تیم ملی نیز، همه شرایط را درک کردند. بنابراین، ملی پوشان باید به فکر بازی کردن و چهار بازی سخت پیش رو برای تیم ملی باشند. اینکه بازیکنان به اردو بیایند و یک بازی انجام دهند، مهم نیست.کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با آمدن برانکو به جای ویلموتس خاطرنشان کرد:در مورد هر چیزی صحبت کنیم، شرایط حساس خواهد شد. دو بازی سنگین و سخت برابر بحرین و عراق در تهران داریم و باید به فکر این بازی ها باشیم. باید به دور بعدی صعود کنیم و فدراسیون فوتبال از الان باید روی بازیکنان ملی پوش تمرکز کند و تمرکز تنها روی این مربی و آن مربی نباشد. اگر تنها یکی از بازیکنان تمرکز نداشته باشد، تیم ملی نمی تواند صعود کند.حسینی در پاسخ به این سؤال که آیا موافق تغییر سرمربی تیم ملی هست یا نه، گفت:نمی توانیم صرفا در این باره صحبت کنیم، اما هر هر لحظه باید تصمیم درست بگیریم.وی در پایان در واکنش به اینکه فرشاد پیوس به مانند دیگر پیشکسوتان پرسپولیس اعتقاد دارد که استقلال بهتر از پرسپولیس بازی می کند، گفت:ما در 3 سال، 7 جام گرفته ایم و همه تیم ها می دانند مقابل چه تیمی قرار گرفته و چطور باید بازی کنند. بازی به بازی جلو می رویم. بار دیگر از هواداران می خواهیم کنار ما باشند. جز خوشحالی هواداران به چیزی فکر نمی کنیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سیدجلال حسینی: خیلی تیم‌ها خوب بازی نمی‌کنند، اما نتیجه می‌گیرند؛ از هواداران پرسپولیس خواهش می‌کنم که دوباره کنار تیم باشند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×