روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • طرفداری
  • افشین پیروانی: بیرانوند باید مرد سال آسیا می شد؛ رسیدن بیرانوند به این جایگاه، حاصل تلاش همه بازیکنان بود

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " افشین پیروانی: بیرانوند باید مرد سال آسیا می شد؛ رسیدن بیرانوند به این جایگاه، حاصل تلاش همه بازیکنان بود از منبع طرفداری. "

افشین پیروانی: بیرانوند باید مرد سال آسیا می شد؛ رسیدن بیرانوند به این جایگاه، حاصل تلاش همه بازیکنان بود

طرفداری- افشین پیروانی، سرپرست پرسپولیس می گوید علیرضا بیرانوند همان پارسال شایسته کسب عنوان بهترین بازیکن آسیا بود.پیروانی در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد:علیرضا بیرانوند برای همان سال 2018 هم حقش بود که به عنوان برترین بازیکن سال آسیا انتخاب شود. از عملکردش در تیم ملی و جام جهانی گرفته تا عملکردی که با پرسپولیس در لیگ برتر داشت و تا فینال لیگ قهرمانان آسیا رفت، این شایستگی را به او می داد. برای این دوره هم قطعا حق او بود که جایزه را بگیرد. همین که به عنوان اولین دروازه بان برای این عنوان نامزد شده است، نشان می دهد چه قدر خوب عمل کرد و چه جایگاهی در فوتبال آسیا دارد. دریافت نکردن این جایزه هم تاثیری روی جایگاه او در فوتبال ایران ندارد.وی ادامه داد:بیرانوند در طول این چند سال، تاثیر خودش را چه در رقابت های باشگاهی و چه در تیم ملی نشان داده است. تداومی که دارد نشان از قابلیت و تلاش بالای او دارد وجود هر دو اینها از او یک بازیکن خاص شاخته است که برای تیم و همبازیان خودش یک وزنه است.او ادامه داد:حضور بیرانوند در جمع برترین های آسیا حاصل زحمات همه بازیکنان بوده است. این موفقیت ها به دست نمی آید مگر اینکه همه دست به دست هم بدهند و برای تیم تلاش کنند. من از بازیکنان هم تشکر می کنم که همیشه به هم کمک کرده اند و امیدوارم این اتفاقات خوب برای فوتبال ما ادامه دار باشد.پیروانی در پایان گفت:همین که 2 بازیکن از ایران در جمع بهترین های آسیا قرار گرفته اند افتخاری است برای فوتبال ایران و پرسپولیس. من به هواداران خودمان تبریک می گویم. به نظر من هم گل شجاع، زیباترین گل است و مطمئن هستم که هواداران تا آخرین لحظه به شرکت در نظرسنجی ادامه می دهند. خوشبختانه هواداران در این نظرسنجی مشارکت زیادی داشتند. نامزد بودن این دو، نشان دهنده ارزش بالای بازیکنان پرسپولیس و همینطور بزرگی و صلابت پرسپولیس است و جا دارد که هم به خود آنها و هم طرفداران فوتبال، به ویژه پرسپولیسی ها تبریک بگویم. آنها همیشه بهترین هواداران دنیا بوده اند و امیدوارم در ادامه فصل با حمایت های خود به تیم روحیه بدهند. این اتفاقات خوب را هم به هواداران پرسپولیس تقدیم می کنیم که همیشه کنار ما بوده اند و ما هم به عشق آنها و برای خوشحال کردنشان تلاش می کنیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " افشین پیروانی: بیرانوند باید مرد سال آسیا می شد؛ رسیدن بیرانوند به این جایگاه، حاصل تلاش همه بازیکنان بود از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×