روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واگذاری مجموعه‌های ورزشی مرغوبکار و درفشی‌ فر به باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از منبع طرفداری. "

واگذاری مجموعه‌های ورزشی مرغوبکار و درفشی‌ فر به باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس

طرفداری- با اعلام معاون وزیر ورزش و جوانان، صورتجلسه انتقال قطعی دو مجموعه مرغوبکار و درفشی فر به امضای مدیران عامل باشگاه های استقلال و پرسپولیس می رسد.جمشید تقی زاده، معاون وزیر ورزش و جوانان در گفت وگو با پایگاه خبری این وزارت با اعلام ادامه مستمر و منظم جلسات واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: دو جلسه با محوریت ریاست سازمان خصوصی سازی و مسئولان مالی و ذی حسابان و کارشناسان بورس و مدیران وزارتخانه در محل سازمان خصوصی سازی برگزار شد.وی ادامه داد:موضوع مهم این دو باشگاه، تعیین دقیق دارایی ها و شفافیت کامل در میزان بدهی و مطالبات آنهاست. مقرر شد صورتجلسه واگذاری و انتقال قطعی دو مجموعه مرغوبکار و درفشی فر با امضای مدیران عامل دو باشگاه و مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران اقدام شود و برای اجرا به دو شرکت فرهنگی و ورزشی پرسپولیس و استقلال ابلاغ شود.معاون وزیر ورزش و جوانان گفت:مکاتبه ای با حوزه توسعه قهرمانی و حرفه ای و همینطور فدراسیون فوتبال برای حل و فصل بدهی ها و مطالبات استقلال و پرسپولیس از سازمان لیگ فوتبال و همینطور تعیین تکلیف و استقلال ساختمان های مرکزی این دو شرکت به عنوان بخشی از دارایی ها تهیه و ارسال خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واگذاری مجموعه‌های ورزشی مرغوبکار و درفشی‌ فر به باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×