روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • طرفداری
  • علیرضا بیرانوند: حقم بود سال گذشته بهترین بازیکن آسیا شوم؛ مازیار ناظمی مردم ایران را ناراحت کرد اما من او را می‌بخشم

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " علیرضا بیرانوند: حقم بود سال گذشته بهترین بازیکن آسیا شوم؛ مازیار ناظمی مردم ایران را ناراحت کرد اما من او را می‌بخشم از منبع طرفداری. "

علیرضا بیرانوند: حقم بود سال گذشته بهترین بازیکن آسیا شوم؛ مازیار ناظمی مردم ایران را ناراحت کرد اما من او را می‌بخشم

طرفداری- دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس می گوید سال پیش حق او بوده که جایزه بهترین بازیکن سال آسیا را کسب کند.به گزارش میزان، علیرضا بیرانوند، دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس در نهایت نتوانست به عنوان بهترین بازیکن سال فوتبال در قاره آسیا دست پیدا کند. علیرضا بیرانوند در خصوص شرایط خودش در گفت وگو با میزان صحبت های جالبی انجام داده که متن کامل آن را در زیر می خوانید:با وجود حضور در مراسم بهترین های سال آسیا به این عنوان دست پیدا نکردی. فکر می کنی دلیل این اتفاق چه بود؟ واقعیت این است که اگر اصرار مردم نبود اصلا به این مراسم نمی رفتم. به هر حال من رفتم تا مردم را خوشحال کنم که در آخر قسمت نشد این اتفاق بیفتد.البته بعضی ها در ایران می دانستند که تو انتخاب نمی شوی!واقعا این اتفاق باعث شد تا ناامید شوم، اما با این حال باز هم در لحظه ای که قرار بود اسم بازیکن سال در مراسم خوانده شود، تا آخرین لحظه امیدوار بودم انتخاب شوم.از مازیار ناظمی بابت آن توئیت هنوز دلخور هستی؟او با این کارش مردم ایران را ناراحت کرد اما ناظمی را می بخشم.به نظرت اکرم عفیف واقعا لایق این جایزه بود؟بله. برخلاف اکرم عفیف من نتوانستم نتایج خوبی بگیرم. نه با تیم ملی نه با پرسپولیس و به خاطر همین به نظرم اکرم عفیف نتایج بهتری با تیمش کسب کرده بود.همه کارشناسان اعتقاد دارند تو سال گذشته مستحق دریافت این جایزه بودی. خودت چه فکر می کنی؟بله؛ من هم این موضوع را قبول دارم. اگر سال گذشته جزو ۳ گزینه بودم و انتخاب نمی شدم، خیلی بیشتر از امسال ناراحت می شدم. سال گذشته واقعا حق من بود که انتخاب شوم.در آنجا با ژاوی سرمربی السد قطر هم صحبت کردی؟ژاوی بازیکن بسیار بزرگی بود و حالا دوران مربی گری را شروع کرده است. ما با هم صحبت کردیم و او به من گفت تو دروازه بان فوق العاده ای هستی و می توانستی این جایزه را کسب کنی.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " علیرضا بیرانوند: حقم بود سال گذشته بهترین بازیکن آسیا شوم؛ مازیار ناظمی مردم ایران را ناراحت کرد اما من او را می‌بخشم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×