روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خبر خوش به هواداران سرخابی / بدهی های استقلال و پرسپولیس پرداخت می شود از منبع طرفداری. "

خبر خوش به هواداران سرخابی / بدهی های استقلال و پرسپولیس پرداخت می شود

دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با بدهی سنگینی مواجه هستند. باشگاه استقلال از سه پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده و باشگاه پرسولیس نیز در آستانه محرومیتی مشابه است. به گزارش طرفداری، نگاهی به بدهی های استقلال نشان می دهد که این باشگاه بابت مطالبات وینفرد شفر حدود۵۵۰ هزار دلار و بابت شکایت بویان نایدونف، مبلغی نزدیک به ۳۳۰ هزار دلار بدهکار است. همین بدهی های باعث شده تا باشگاه استقلال از سه پنجره نقل و انتقالاتی محروم شود.باشگاه پرسپولیس اما بدهی بیشتری دارد که مهم ترین آن ها بدهی به برانکو است. با توجه به شکایت برانکو ایوانکوویچ به فیفا، کمیته تعیین وضعیت پرسپولیس را محکوم به پرداخت یک میلیون و ۵۵ هزار یورو به برانکو کرد. البته در این حکم آمده بود که پرسپولیسی ها باید ۵ درصد سود سالیانه را نیز بپردازند. طبق اعلام کمیته انضباطی فیفا باشگاه پرسپولیس تنها تا ۶ آگوست ( ١۶ مرداد ) فرصت دارد مطالبات سرمربی سابق خود را بپردازد تا از محرومیت های احتمالی جلوگیری کند. ضمن این که سود دیرکرد ۵ درصدی تا تاریخ ٨ جولای ٢٠٢٠ ( ١٨ تیر ١٣٩٩ ) محاسبه شده که مبلغ آن ۵۵ هزار و ۶۴٠ یورو است. یعنی پرسپولیس در مجموع باید یک میلیون و ١١٠ هزار و ۶۴٠ یورو به حساب معرفی شده از سوی برانکو در مسقط عمان واریز کند.همین موضوع باعث شده تا هواداران پرسپولیس نیز به شدت نگران محرومیت تیم محبوب شان باشند. اما موضوع اینجاست که بدهی های هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس پرداخت خواهد شد. خبرهای دریافتی طرفداری حاکی از آن است که دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در آستانه ورود به بازار بورس و خصوصی سازی هستند و از این رو امکان ندارد مدیران دولت اجازه دهند این دو باشگاه که قرار است طی چند ماه آینده خصوصی شوند، این چنین با محرومیت مواجه شده و با چنین وضعیتی خصوصی شوند. از این رو تردید نداشته باشید که بدهی های دو باشگاه سرخابی حتی با تاخیر پرداخت خواهد شد و خبری از محرومیت و کسر امتیاز نخواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خبر خوش به هواداران سرخابی / بدهی های استقلال و پرسپولیس پرداخت می شود از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×