روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا 2020 / اولین چالش محرم از منبع طرفداری. "

سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا 2020 / اولین چالش محرم

سپاهان روز 25 شهریور در هفته سوم مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف النصر عربستان برود.به گزارش طرفداری، سپاهان که در لیگ هجدهم به مقام نایب قهرمانی لیگ رسید، نتوانست دستاوردی به جز کسب سهمیه مستقیم لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند. امیر قلعه نویی برای لیگ نوزدهم تیم خود را ترمیم کرد و شانس زیادی را برای قهرمانی این تیم قائل بودند. اما سپاهان قلعه نویی در هفته های پایانی با مشکلات اساسی رو به رو شد و در این فصل حتی نتوانست همان سهمیه فصل گذشته را کسب کند. پس از قرعه کشی مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان 2019/20 مشخص شد که سپاهان باید در گروه D به مصاف تیم های السد قطر، العین امارات و النصر عربستان برود.وضعیت سپاهانزمانی که امیر قلعه نویی و سپاهان در لیگ هجدهم به یکدیگر رسیدند. همه خاطرات خوش آن قهرمانی های متوالی در لیگ برتر با ژنرال را در ذهن خود متصور شدند، بدبین ترین هواداران سپاهان فکرش را هم نمی کردند که این داستان دستاوردی به جز یک سهمیه آسیایی نداشته باشد. قلعه نویی فصل را به خوبی آغاز کرد و دارای بهترین خط دفاعی لیگ برتر بود اما باز هم تیم ژنرال در میانه های فصل سیر نزولی را طی کرد تا رقابت را، هم در کورس قهرمانی، هم در رقابت کسب سهمیه و هم در جام حذفی ببازد.قلعه نویی تا پایان فصل هم دوام نیاورد و پس از باخت مقابل استقلال فرهاد مجیدی از سمت سرمربیگری سپاهان استعفا داد. سپاهان که کادر مدیریتی اش را هم تغییر داده بود به صدای هواداران این تیم توجه کرد و محرم نویدکیا را به عنوان سرمربی تیم معرفی کرد.داستان محرم و سپاهان از لیگ قهرمانان آسیا شروع می شود، اولین چالش محرم می تواند یکی از مهم ترین چالش های دوران حرفه ای اش باشد. زردپوشان در این فصل دانیال اسماعیلی فر را جذب کردند و هنوز در بازار نقل و انتقالات خیلی فعال نبودند.عملکرد پرسپولیس در لیگ قهرمانان 2019/20سپاهان در دوبازی اول عملکرد بدی را نداشت و توانست 3 امتیاز از 6 امتیاز ممکن را کسب کند.هفته نخست رقابت های لیگ قهرمانان آسیا | گروه Dالعین امارات 0-4 سپاهان ایرانسه شنبه 22 بهمن | ساعت 18:20ورزشگاه هزاع بن زایدسپاهان لیگ قهرمانان را با قدرت آغاز کرد و توانست در خانه العینی ها با 4 گل به پیروزی برسد.سپاهان-العینهفته دوم لیگ قهرمانان آسیاالسد قطر 3-0 سپاهان ایرانسه شنبه 29 بهمن 1398 ساعت 19:15ورزشگاه جاسم بن حمدسپاهان با پیروزی در این دیدار می توانست شانس صعود خود را خیلی بالا ببرد و دو رقیب اصلی خود در راه صعود از این گروه را کنار بزند، اما بازی با السد هیچ شباهتی به بازی با العین نداشت و شاگردان قلعه نویی در این دیدار با نتیجه 3-0 شکست خوردند.وضعیت جدولجدول گروه Dبرنامه بازی های پرسپولیسبرنامه بازی سپاهان در لیگ قهرمانان آسیابرنامه بازی های سپاهان:گروهD25شهریورسپاهان - النصر عربستان28 شهریورالنصر عربستان - سپاهان31 شهریورسپاهان - العین امارات3 مهرسپاهان - السد قطرسپاهان در ابتدا باید دو بازی قابل النصر برگزار کند. النصر که با 4 امتیاز در رتبه دوم قرار دارد یکی از رقبای اصلی سپاهان در راه صعود است. اگر سپاهان بتواند در این دو دیدار بتواند حداقل 4 امتیاز کسب کند، راه صعود خود را خیلی هموار کرده است.بیشتر بخوانید:استقلال در لیگ قهرمانان 2020 / ستاره سوم، هدف یا رویای دست نیافتنی؟شهر خودرو در لیگ قهرمانان آسیا 2020 / صعود؛ چیزی شبیه یک معجزهپرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا 2020 / پرسپولیس مدل لیگ بیستم در آسیا

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا 2020 / اولین چالش محرم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×